Wpis z mikrobloga

Nowy setup, w sumie nie wiem z czego ten camber po jednej stronie wynika, będę musiał się przyjrzeć bliżej.

Natomiast caster jest prawie on point, idealnie byłoby 7.5" niestety top mounty z M3 i accentric bushe nie wystarczą, a ramiona z M3 kosztują niemal £300 za stronę..

Przydałoby się jakieś takie ramie aftermarket i to najlepiej z amelinum ale gdzie takie dostać.. Wiem że są te z E46 ale one psują camber niesamowicie.

Tak czy inaczej - gotowy na tor ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ktoś z #uk chętny na Cadwell w tym/przyszłym miesiącu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bmw #e36 #bmwsorka #samochody #tuning #motorsport #mechanikasamochodowa #mechanika
Pobierz sorek - Nowy setup, w sumie nie wiem z czego ten camber po jednej stronie wynika, będ...
źródło: comment_16482295088pHiy8ycogXnHAsn7cVtkw.jpg
  • 6
@exyvL: @typeczek: camber to to co sprawia ze niektóre auta wyglądają na popsute, koła pod kątem ( ͡° ͜ʖ ͡°) generalnie wpływa negatywnie na jazde chyba że jeździsz w nascar i potrzebujesz jechać 300km/h pokonując zakręty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Caster natomiast działa tak, że jak skręcasz koła to Ci się zwiększa camber, co jest bardzo porządane no bo w zakręcie jednak
sorek - @exyvL: @typeczek: camber to to co sprawia ze niektóre auta wyglądają na pops...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sorek: możesz zapodać camberplaty do wahaczy z e46 i wyprostować tym samym camber - ale o ile, to nie wiem, nie wiem nawet czy wyjdziesz na zero z tym modem. A różnica w camberze może wynikać z wielu rzeczy, od krzywego wahacza zaczynając, lub wahacze z różnych kompletów gdzie ostatnio widziałem że się o 2-3 cm potrafią różni długością xD. W e36 reguluje się wogóle camber, czy kombinowanie z podkładkami pod
@TrocheSmieszne: miałem już 3D plate z casterem i camberem ale problemem jest to że niestety one umierają szybko bo te łożyska w nich są przewidziane na 2 zloty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Generalnie wahacze są nówki przód, drążki też no i nowe top mounty z M3. Niestety to nie ma regulacji, może zregeneruje moje top mounty 3D caster/camber i wtedy się pobawie coś więcej.

Z tyłu mam