Wpis z mikrobloga

Aha, czyli PiS jest jednak dobry, a mireczki już mają swojego potencjalnego kandydata na następne wybory.
Tfu na was porobicie kilka memów z tego jak oni niszczą nasz kraj i zapominacie o każdym ich przewinieniu.
#pis #duda
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przecież duda powiedział śmieszne przysłowie, poważny prezydent


@Reezu: bo prezydenci nie mówią śmiesznych tekstów, konwencja genewska zabrania. Ej, serio? Wypok jak zwykle skupia się na nieistotnych pierdołach.
  • Odpowiedz
A pamiętasz jak w 2015 go postrzegali? Jako fajnego i memicznego XDDDD


@Reezu: ale mi przypomniales, az sie zagotowałem. gadka jak z przedszkolakami wtedy byla, az wstyd, ze ci ludzie mieli prawa wyborcze. "i #!$%@? ze jest kiepskim politykiem, oni wszyscy są. a tak przynajmniej memy beda dobre". mam nadzieję, ze byli bardzo zadowoleni przez ostatnie 7 lat z memów o długopisie, nartach albo o tym, ze go nie ma,
  • Odpowiedz
@Nabuhodozur: akurat właśnie na te tematy głównie zwracam uwagę co potęguje niechęć do nich + fakt że rozdają hajs na lewo i prawo. Mamy najdroższe autostrady, a już o kosztach jej budowy nie wspomnę.
  • Odpowiedz
Już #!$%@? było lepiej wybrać jakiegoś komika,


@Reezu: tylko, że jedyny komik, jaki kiedykolwiek u nas pretendował do tytułu prezydenta, to był Pietrzak. Człowiek, który nawet komikiem nigdy być nie potrafił, a od upadku PRLu jest wyłącznie żałosny, nic więcej, poparcie polityczne też miał żałosne.

  • Odpowiedz
@SilentMouse_: idac twoim tokiem rozumowania nie powinienes patrzec na program a glosowac przeciwko bo w przeszlosci juz raz naobiecywali i gowno zrobili. Ten wpis jest o zapominaniu/wybaczaniu
  • Odpowiedz
Już k***a było lepiej wybrać jakiegoś komika,

@Reezu: tylko, że jedyny komik, jaki kiedykolwiek u nas pretendował do tytułu prezydenta, to był Pietrzak. Człowiek, który nawet komikiem nigdy być nie potrafił, a od upadku PRLu jest wyłącznie żałosny, nic więcej, poparcie polityczne też miał żałosne.


@Jarek_P: to nie wiem, Holownia jeszcze blisko jest, bo żaden polityk z niego nie był.
  • Odpowiedz
@Reezu generalnie ludzie zapominają, że wykop to nie jeden człowiek, ludzie mają różne zdania i zmieniają je pod wpływem różnych wydarzeń ¯\(ツ)/¯


@regulamin_serwisu_wykop: Przepraszam bardzo, jakbyśmy się cofnęli do 2015 roku to 95% opinii to ALE ŚMIESZNY PREZYDENT MEMY BEDO DUDA GUROM

Ten 5% to osoby które pamiętają poprzednie rządy pisu i powody dlaczego PO wówczas wygrało.
  • Odpowiedz
@SilentMouse_ (UWAGA TO MOZE BYC SZOK DLA CIEBIE) Są ludzie którzy potrafią pochwalić debila jak zrobi coś dobrego, ale nadal temu debilowi nie ufają i nadal mają go za debila! #!$%@?, no #!$%@?!!1one11
  • Odpowiedz