Wpis z mikrobloga

Logika wykopu:
Tusk ściskający się z Putinem = nie agent
Platforma która uzależnia nas od surowców z Rosji = nie agenci
PIS i Lewica jako piąta kolumna Putina w Polsce = nie agenci
Konfederacja w której Braun przez lata kręci antysowieckie filmy dokumentalne = agenci

Aż mi się przypomniała grafika w której dla myśliwego wszystko jest dzikiem tylko nie sam dzik xd

#ukraina
#bekzalewactwa
#bekazpisu
#konfederacja #polityka
  • 42
Konfederacja w której Braun przez lata kręci antysowieckie filmy dokumentalne = agenci


@przeor22: Konfederacja, w której Braun udziela wywiadów dla sputnika, jest cytowany w rosyjskich mediach, jeździ na krym, szerzy kacapską narrację, ma kontakt z ludźmi oskarżonymi o szpiegostwo na rzecz FR ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

edit Obrazek niepowiązany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kryspin013 - > Konfederacja w której Braun przez lata kręci antysowieckie filmy dokum...

źródło: comment_1648110424AG7n5bsKdo4NsLjf674f2x.jpg

Pobierz
@przeor22: A i jeszcze:

PIS i Lewica jako piąta kolumna Putina w Polsce = nie agenci


Wut? Spora część osób podejrzewa część PiSu o rusofilię np Macierewicza. Zresztą nie tylko PiSu, ale całą zjednoczoą prawicę np ministra zero. A co do Lewicy to średnio ona cokolwiek znaczy i nikt nie neguje, że oni często pomagali pisowi w głosowaniach. Natomiast lewica przynajmniej nie głosi takiej kacapskiej narracji jak rusfederacja.
- nie dla energetyki atomowej, tak dla oze wspieranego gazem, gdy warunki nie takie jak trzeba


@77023: Kłamstwo. Przeciwko atomowi jest część Wiosny Biedronia, stare SLD i Razem jest od zawsze pro atom.

- nacisk na redukcje wydatków na zbrojenia


@77023: Dlatego zagłosowali w sejmie za zwiększeniem wydatków na zbrojenie do 3% PKB.

- naciskanie na przyjęcie turystów baćki


@77023: Lewica dba o prawa człowieka? stare, znałem.
Tusk ściskający się z Putinem = nie agent


@przeor22: zastanawia mnie zawsze co trzeba mieć w głowie, żeby po zobaczeniu 2 polityków na jednym zdjęciu stwierdzić, że to czyjś agent. Serio wam się wydaje, że jedzie taki Tusk odebrać instrukcje od Putina, pyta go: "Panie Putinie, czy mogę otrzymać moje wytyczne zniszczenia Polski od środka?" a ten mu odpowiada: "Oczywiście panie Donaldzie, jeszcze tylko przed tym proszę stanąć koło mnie, jebniemy
Ty chyba nie wiesz , jak działa agentura...


@Brakus: Nie napisałem, że Braun jest agentem. Równie dobrze może być pożytecznym idiotą. Nie zmienia to faktu, że uprawia kacapską narrację i zazczął odwalać jakieś szopki i przy ataku ruskich na ukrainę w 2014 i teraz po 24 lutego.

A ruskie w co dużo łatwiej uwierzyć raczej korumpują obie skrajne strony byle byłby konflit w państwie i napięcia społeczne. Dlatego też mnie nie
Ale daj jakiś przykład tego o czym on mówi w tych wywiadach.


@kleopatrixx: jasne, jak tylko w końcu odpowiesz na mój komentarz ze screena.

Dla mnie konfederacja jest bardzo pro polska.


@kleopatrixx: ofc, że musi być - przynajmniej na zewnątrz. Inaczej praktycznie cała twoja aktywność na tym portalu nie sprowadzała by się z przeklejek ich reklamówek z ich social mediów.

Zresztą nigdy nie widziałem, byś choć raz na tym portalu
Kryspin013 - > Ale daj jakiś przykład tego o czym on mówi w tych wywiadach.

@kleop...

źródło: comment_16481128067aagjGFRc9ISDGMjLGscQT.jpg

Pobierz
@Brakus: Ale to nie trzeba być jakimś agentem wywiadu rosyjskiego , by współpracować z Kremlem. Można być jego pożytecznym idiotą, jak Braun i reszta Konfederacji( ͡° ͜ʖ ͡°)

Powiedz mi, kto normalny jedzie do Moskwy i spotyka się z człowiekiem wydalonym za szpiegostwo? Rozumiem, jakby zrobił sobie fotę, jak ten koleś działał pod przykryciem, no ale #!$%@?. Masz jasne dowody, że jakiś typek działa na szkodę Polski,