Wpis z mikrobloga

Wspaniała gra nie ukończyłem jej nigdy. Gram w nią od 4 lat i cały czas gdzieś udaje mi się utknąć co sprawia, że odkładam ją na miesiące zanim do niej wrócę. Ale zawsze wracam bo once Bloodborne always Bloodborne.
Blodborna nawet nie przeszedłem i przymuszałem się do grania wmawiając sobie że jest super bo każdy tak mówi. Nie była super, nie wiem może mi się przejadło po fenomenalnym DS1 którego przeszedłem na PS3 w 10 klatkach xD i DS3 z PC.


@Gazobeton: kwestia gustu, jak dla mnie to najlepsza gra FS, nawet włączając ER
@janushek: Nikogo to nie interesuje ale się wypowiem. Pamiętam jak ta gra była za darmo na PS4 w ramach PSPLUS. Pobrałem, pozabijałem potwory w tej pierwszej lokacji i potem padłem na pierwszym bossie - także standard Bloodborne experience. W każdym razie odradzam się i widzę, że wszystkie potwory, które załatwiłem wcześniej wróciły do życie. Zadźgałem dwa i stwierdziłem że jak mam się przedzierać od nowa to to jest nudne. Wyłączyłem i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@janushek: bardzo chciałem polubić tę grę, m.in. dla niej kupiłem ps4 pro ale niestety, po ograniu Dark Souls 2 na pc (a potem jeszcze trójki) ta gra jest dla mnie niegrywalna. 60 fps to powinno być minimum w takim tytule a Bloodborne nie trzyma nawet 30. Może gdybym wcześniej grał tylko w ten fatalny port DS1 na pc (15 fps w Blighttown XD a i tak nabite 120h i ukończona NG+)
wygląda tak jakby myślał że jest fajny


@enio: no niestety nie, nie jestem hardkorowym fanem gierek od FromSoftware a tekst o premierze na PC to nic innego jak żarcik z nieustannych plotek na temat owego portu lub remastera i wiecznego narzekania, że go nie ma
@janushek: Żarcik znany i pewnie jest tak jak piszesz, niemniej zabrzmiało to jak takie wypomnienie pecetowcom, że tego nie ma, specjalnie. Z tymi lakonicznymi odpowiedziami to wygląda jak zagranie im na nosie.