Wpis z mikrobloga

  • 14
Lecimy. Likwidacja mieszkania. Całe wyposażenie po babci rozdane za darmo. Spora częsć uchodźcom z Ukrainy, część samotnym matkom, część pasjonatom. Jeden obraz do kościoła, zgodnie z ostatnią wolą.

Nic tu nie było robione od 40 lat. Jest to najbardziej krzywa wielka płyta, jaką widziałem. Projekt w głowie się tworzy. Prawie gotowy.
Najlepszy moment na remont pod kątem kosztów materiałów. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Co oddałem:

Telewizor 24"
Pralka
Lodowka mała
Szafka nocna
Meblościanka
Wyposażenie kuchni
Kryształy
Książki - ponad 120 pozdr @dzejkob98, druga paczka w przygotowaniu :-)
Szafka na buty
Szafka RTV
Antyki (samowar z ZSRR, popielniczki niemieckie itp.)

Patrz Bożenko, zaraz kucie, ściany, malowanie, wyposażenie i znowu do remontu będzie. ( ͡º ͜ʖ͡º)

W końcu na swoje. W końcu.

#remontujzwykopem #ukraina
red7000 - Lecimy. Likwidacja mieszkania. Całe wyposażenie po babci rozdane za darmo. ...

źródło: comment_1648065069Do1ZjlDEo0rHEx0AzZQ1Ce.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@red7000: mam od niedawna podobny projekt. Polecam sprawdzić kryształy i stara elektronikę. U mnie okazało się że jest dużo kolekcjonerów i są sporo warte. Szczególnie szkło: pikasiak, horbowy, zuber itd z różnych hut szkła
  • Odpowiedz
Polecam sprawdzić kryształy i stara elektronikę. U mnie okazało się że jest dużo kolekcjonerów i są sporo warte.


@bizonMWK: TBH z likwidacji typowego mieszkania z 1982 roku to jak się wyciągnie 5-10k ze sprzedaży kryształów to będzie dużo. Z czego raczej bliżej 5k.

Jak się ma czas. Jak się ma kontakty. Jak się chce z tym #!$%@?ć. Ogólnie, zazwyczaj pamiątki z PRL coś-tam warte są, ale zazwyczaj nie na tyle by
  • Odpowiedz