Wpis z mikrobloga

Zrobiłem se tabelkę, gdzie pracujący zdalnie #programista15k może zamieszkać

kraj / temp. czer - wrz dzień / l. h słonecznych / l. mies. z temp. zimową / cena booking.com mies. od

Albania NIEBEZPIECZNIE
Chorwacja/ 25 / 10/ 4 / 5k
Portugalia / 23 / 9 / 4 / 7k
Madera / 24 / 11 / 0 / 5k
Włochy NIEBEZPIECZNIE
Hiszpania / 28 / 10 / 5 / 8k
Czechy / 20 / 11 / 8 / 7k
Węgry / 27 / 9 / 7 / 5k
Rumunia / 24 / 9 / 7 / 3k

Wychodzi na to, że tylko na Rumunię go stać. Nie dla Polaka jakieś Portugalie, Madery czy inne Hiszpanie.
Podziękujmy PO i Glapińskiemu za niszczenie złotówki przez lata.

#przegryw #spierdotrip #podrozujzwykopem #bekazpisu #bekazpo
  • 26
@mistyk-gehenny: Wszystko zależy od oczekiwań. Spokojnie da sie za polowe tej kwoty wynajac mieszkanie w kazdym miejscu ktore podales, wszystko zalezy od standardu jaki oczekujesz i na pewno nie robiłbym tego przez Booking. Przykladowo sprawdzalem ostatnio na Cyprze mieszkanie 50 m 2 pokoje, 8 min spacerkiem do plaży 500 euro miesiąc plus oplaty to dajmy na to wyjdzie cie 800 euro czyli jakies 3,5-4k a to jest na Cyprze który jest
W dzisiejszych czasach prawie każdy włada angielskim. Byłem w większości krajów ktore wymieniles i wszedzie mozna bylo wszystko po angielsku zalatwic. A juz szczegolnie Grecja/Cypr/Malta czy turystyczne rejony Chorwacji czy Hiszpanii
@mistyk-gehenny: tak patrząc na Twój zestaw gdzie Albania jest niebezpieczna, to poszedłbym na Maderę jakby mi się znudziła to Azory, w przypadku jakiegokolwiek konfliktu jest w cholerę daleko od wszystkiego. Portugalia fajna, a na wyspach fajniejsza, ciepło i można się delektować poncha :)