Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sesja:
Jeżeli chodzi o liberalne partie to najpierw musi upaść konfa, żeby było miejsce dla normalnej partii. A i tak będzie trzeba uważać, czy nie zagnieździły się tam szury.
Jeżeli chodzi o liberalne partie to najpierw musi upaść konfa, żeby było miejsce dla normalnej partii.


@janekplaskacz: A może pojawią się dopiero kiedy liberalna myśl będzie obecna w mainstreamie? Lub w innym wypadku- kiedy będzie na tyle mocna, że z Konfy będzie mogło oddzielić się czysto liberalne ugrupowanie.
@Sesja: i sobie mogą wybrać i głosować za czymś. Jak by Niemcy głosowali przeciwko NSDAP, to świat by skorzystał. Przestrzeganie przed zamordystami nie musi się równać namawianiu na konkretną partię polityczną.

Ja tam szkaluję zarówno pis jak i konfederację. A nie mam pojęcia na kogo bym zagłosował, PO, PL20250 czy Lewica.
Przestrzeganie przed zamordystami nie musi się równać namawianiu na konkretną partię polityczną.


@kot_z_wolnego_wybiegu: domniemany zamordyzm wydaje mi się tylko hasłem powtarzanym tysiąc razy. Szczególnie, że Konfa nie miała żadnego przeforsowanego, autorskiego projektu, który można tak określić. Wiem, zaraz napiszesz o aborcji ale to temat dla mnie trzeciorzędny i za opcją pro-life też idą racjonalne argumenty. Do każdej innej partii łatwo znajdę już dokonane "zamordystyczne" działania.
@Sesja:

Dziwne, że tagi innych partii praktycznie nie istnieją.

Oddajesz głos w wyborach na podstawie tego jak bardzo zwolennicy danej partii zaspamują stronę ze śmiesznymi obrazkami?

Niektórzy wolą głosować za czymś, a nie przeciwko i opcja cokolwiek nie jest zadowalająca.

I za czym głosujesz? Za wolnym rynkiem? Na partię zdominowaną przez narodowych socjalistów z RN? xd Gdzie nawet wielki Krul Janusz mówi że od gospodarki ważniejsze jest żeby nie było parad
no przecież już udowodnili, ze we wprowadzaniu zamordyzmu religijnego, nie cofną się przed niczym i jest to dla nich kluczowe.


@kot_z_wolnego_wybiegu: Wydaje mi się, że zbyt emocjonalnie podchodzisz do polityki.

Oddajesz głos w wyborach na podstawie tego jak bardzo zwolennicy danej partii zaspamują stronę ze śmiesznymi obrazkami?


@cotidiemorior: Napisanie od czasu do czasu co partia ma do zaoferowania nie jest od razu spamem, a wręcz w czasach baniek informacyjnych- wydaje