Wpis z mikrobloga

Dlaczego wykopowemu szkalowaniu #konfederacja brakuje elementu konstruktywności, tzn. zaproponowania lepszego wyboru?

Mi na szybko przychodzą 2 powody: robią to trolle w interesie Pisu (najczęstszej partii drugiego wyboru) albo postujący obawiają się, że obrona własnej tezy może ich przerosnąć.
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dlaczego konfederackiemu szkalowaniu kogokolwiek, kto nie jest nimi, brakuje elementu konstruktywności, tzn. zaproponowania lepszego rozwiązania?

Mi na szybko przychodzą 2 powody: robią to w interesie wyniku wyborczego konfy (najczęstszej partii rozemocjonowanych ludzi, którzy nie zadają pytań), albo po prostu obawiają się, że obrona własnego pomysłu, gdyby taki posiadali, mogłaby ich przerosnąć.
  • Odpowiedz
@Tymajster: wolnościowcy dla których życie ma wartość. Rozwiązania prawne w tym temacie mogą zawsze ulec zmianie, na początek proponuję przedstawić politykom konsensus naukowy według którego płód to nie jest życie ludzkie, może TK ponownie rozpatrzy sprawę.
  • Odpowiedz
@Sesja: świńska rura nie miś. To są zwykli fundamentaliści katoliccy.

Nikt nie twierdzi, że zarodek/płód nie jest płodem Homo sapiens, wiec takich badań ci nie pokażę.

A co do generalnej tezy we wpisie, to podaję alternatywę: dosłownie każda partia uwzględniana w sondażach.
  • Odpowiedz
@Sesja: Odpowiadam: bo po prostu reszta poza Konfą nie ma nic konstruktywnego poza swoistym p--------o że PIS, Tusk, PełO, Kaczyński, PIS, Tusk, PełO, Kaczyński powtórz 2137 razy jest zły.

Wyborcy PełO boją się przed samymi sobą przyznać że są takimi samymi socjaluchami jak PISiory, że chcą mieć 500+ (Tusk nagle zmienił zdanie w tym temacie xD), 13, 14, 15, 2137 emeryturę, 300+, madka+, wyprawka+ tylko różnią się stosunkiem do Łunii Brukselskiej

Wyborcy PISu boją się przyznać że są takimi samymi socjaluchami jak Platf0rmersy tylko inaczej są propagandowo kierowani w stosunku do
  • Odpowiedz
@Sesja: Lepszy wybór to zastąpienie demOkracji i nie bedzie problemu z pionkami czyli partiami nagle sie okazało że wszystkie partie są kontrolowane i korumpowane przez inne kraje oj ale zdziwienie ( ͡° ͜ʖ ͡°) .Dla tego jestem monarchistą.
  • Odpowiedz