Wpis z mikrobloga

oho chłop odkrywa, że każdy kraj prowadzi swoją politykę zagraniczną i dba o to żeby to on i jego obywatele mieli jak najlepiej, a nie wszyscy dookoła ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@angelofdeath007: hmm... dobre układy z Putlerem i wypinanie się na sojuszników z Europy i UE są dbaniem o to by obywatele Węgier mieli jak najlepiej? No tak, że też o tym nie pomyślałem, że lepiej utrzymywać
@Kadet20: Ja poznałem Węgierkę przez internet mając 15 lat i po 15-minutowej rozmowie przez kamerki następnego dnia myślała, że jestem jej chłopakiem i pisała "I love you" i takie tam idiotyzmy.
Oczywiście twarz miała niezbyt uroczą, ale przez parę dni odpisywałem, a potem rzuciłem ją.

To cała moja przygoda z tym bratnim narodem. xD
@Kadet20: Z Węgrami sojusz jest historyczny i żadne wysrywy wykopków spowodowane chwilowymi wydarzeniami geopolitycznymi tego nie zmienią. Poczytajcie sobie o historii chociażby na wikipedii jeżeli nie macie gdzie indziej a zrozumiecie skąd wzięła się przyjaźń z madziarami. Nie raz byliśmy w przeciwnych obozach a mimo tego miała miejsce bratnia pomoc, chociażby w 39' gdy Horthy nie pozwolił na atak na Polskę przez węgierskie Zakarpacie. Szukajcie nowych przyjaźni zamiast niszczyć już istniejące.
@Kadet20: jak pojedziesz na Węgry, to mnóstwo ludzi będzie dla Ciebie miłych tylko dlatego, że jesteś Polakiem. Oni serio tym żyją, są żywiołowi jak nitrogliceryna. "Polak, Węgier" po polsku powie Ci chyba każda osoba na ulicy. Raz komuś pomożesz to za 30 lat będą o tym pamiętali.
Teraz zdaje się nawet skrajna prawica jest przeciwko Orbanowi i sprzymierzyła się nawet z komunistami żeby obalić Orbana.
przyjaźnimy się z odległymi, biednymi i mało mobilnymi węgrami. W życiu nie spotkałem Węgra


@Jeffrey_M: może w tym sukces? Jak już ktoś miał do czynienia z Polakami to ich nie lubi. Czesi, Niemcy, Litwini ( ͡° ͜ʖ ͡°)