Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Kilka dni temu gość wyskoczył na czołówkę i ratowałem się ucieczką na prawo. Poskutkowało to full kontaktem z barierą energochłonną prawie po całej długości auta... Tfuu... Gruza, którego używam do pracy. Gość oczywiście się nie zatrzymał i odjechał, a ja kamerki nie mam.

Efekty pokazuję na foto poniżej. Na ile się szykować plnów co by magikowi trzeba będzie zostawić? Przy okazji prysnąć bym chciał tylne drzwi bo z innego auta są i szpachlą wygładzić miejsce na tablicę bo mam podłużne po poprzednim właścicielu i takie zostawiam, a ori są w kwadracie.

Ogólnie szkoda mi kasy na naprawę ale gdybym go sprzedawał to dostałbym grosze, a za dużo wsadziłem kasy żeby doprowadzić go do dobrej kondycji mechanicznej. Nie lubię też jeździć poharatanym autem.

#wypadek #mechanikasamochodowa #blacharstwo #lakiernictwo #landrover #pokazauto #pokazgruza #pytanie #pytaniedoeksperta
Pobierz jarezz - Kilka dni temu gość wyskoczył na czołówkę i ratowałem się ucieczką na prawo....
źródło: comment_1647986396mv3NYmn5XvoIdpq6yH1ysU.jpg
  • 4
@jarezz: najważniejsze, że nie doszło do czołówki.
Fajne autko, ale swoje lata ma - moim zdaniem 1000zl to uczciwa cena, żeby to doprowadzić do stanu "jako tako" bez przesadnego robienia "od linijki". Np progi mogą zrobić tym czarnym tegesem zamiast w oryginalnym kolorze.
No i nadkole też w sumie można farbką na jako tako zrobić.
Tak - tysiak i "panowie, bez chuchania, ale żeby się uchowało"
Tak ja bym to rozegrał
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Kotouak: dzięki za opinię.

@kimikini: z jednej strony tak ale drugi rabin powie, że wkuriwajacy jest ten z #!$%@? bok. Silnik chodzi równo, skrzynia i cała reszta jak 2mas itp ma 10kkm nalotu i szkoda mi się pozbywać go, a nie lubię jeździć takim obtluczencem.
@jarezz: za tysiaka to ci co najwyżej farbą jedynką z wałka to pomalują
tych małych wgnieceń nie naprostujesz a jak chcesz żeby to się trzymało kupy to najlepiej będzie zdjąć drzwi, oczyścić blachę tam gdzie masz ją pogiętą (choć i bez tego pewnie dasz radę się tam dostać), zabezpieczyć paroma warstwami jakiegoś bolla 2w1, polakierować i tyle, będziesz miał spokój na kilka lat
ewentualnie potem możesz zagadać do jakiegoś lakiernika czyby