Wpis z mikrobloga

Czyli jak rozumiem generalnie spina Wolski-Bartosiak polega na tym, że ten pierwszy jest zawistnym małym polakiem i nie rozumie, że goście działają w dwóch różnych dziedzinach i nie muszą ze sobą konkurować, a Bartosiak wyciągnął polską myśl geopolityczną z głębokiej dupy i teraz musi mierzyć się z różnymi karaczanami co by im mógł jedynie na czoło napluć, bo hejtują go za to że ma dużo wyświetleń i zrobił się popularny? No tak wynika z merytoryki krytyków Bartosiaka i ich gówniarskich zaczepek w mediach i na twitterze xD

#zychowicz
#wolski
#bartosiak
#ukraina
  • 18
@ShadyTalezz: mi tu wieje zwykłą zawiścią jak widzę docinki, zaczepki i artykuły na temat kolegi po fachu utrzymane w kpiącym tonie. Już nie skupiając się na samym Wolskim to ewidentnie środowisko ma ból dupy o Bartosiaka i o to, że nie jest incelem ze schowka na miotły tylko zrobił karierę (także jako adwokat) xD umówmy się te tematy w których są ekspertami i w których porobili kariery naukowe to jeszcze niedawno
@bolamniekolana: ale ja nie neguję tego, że Wolski się głupio zachowuje tylko twoją tezę, że ma ból dupy bo nie kuma, że działają w dwóch różnych dziedzinach, nie jest tak. Wolski swoje zaczepki i szpile wbija głównie czepiając się ANW i generalnie wojskowości a nie tez geopolitycznych Bartosiaka a to, że wychodzi przy tym na małego człowieczka to inna sprawa.
@arszonto: wyraził swoje zdanie na temat geopolityki ogółem ale nie próbuje w tej dziedzinie udawać eksperta i mówić Bartosiakowi, że #!$%@? o niej wie i jego tezy są błędne. Trochę się tam naśmiewał z tego jak Bartosiak myślał, że NATO będzie bezczynne i tyle.
bo hejtują go za to że ma dużo wyświetleń i zrobił się popularny?


@bolamniekolana: hejt jest nie za twóczość tylko za krytyke WP ( a ze polega na zakłamywaniu tworczosci to inna sprawa) a tak dokładnie w ogóle NIE WIADOMO O CO CHODZI
taki co nie do końca spędził życie z nosem w książkach i to boli xD


@bolamniekolana: xd co? przeciez bartosiak to Jajogłowy do kwadratu. Tamci co najwyzej siedzieli w koleczku wzajemnej adoracji i sie klepali po pleckach uprawiajac copywritting xd