Wpis z mikrobloga

Odnośnie tego wpisu
https://www.wykop.pl/wpis/64536103/mamy-obecnie-najgorsze-w-historii-relacje-damsko-m/

Niektórych ludzi nie żal. Po prostu nie żal. Kumpel pogadał z tą dziewczyną. No i w sumie powiedział mi, ze jest stabilnie, ona sobie musi poukładać życie, ona sobie musi poukładać w głowie, musi jej dać czas. To wciąż za wcześnie. A to ze dzwoni do niej po 10 razy jak wychodzi z koleżankami, a ona nie odbiera, to tez dobrze, bo pokazuje on, ze się martwi.

Ja #!$%@?, niektórych ludzi nie żal. Po prostu zasługują na wszystko co ich spotkało w zyciu, wszystko.

#blackpill #redpill #zwiazki #przegryw #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow
  • 28
  • Odpowiedz
To oczywiste, że kobieta wybiera faceta wiec może się starać robić fikołki ale i tak wybierze jakiegoś zimnego dupka, który ją ma gdzieś.


@Kodzirasek: kobiety nie lubią zimnych dupków. Kobietom podobają się zimne dupki pomimo swojego zachowania, bo mają dostatecznie dużo innych cech, jakie chcą, ze są w stanie to tolerować. Mylisz relacje przyczynowo-skutkowa z korelacja
  • Odpowiedz
@HFL-przed-30: Z tego co pisałeś wcześniej to stracony przypadek. Jeśli kobieta do której się startuje zaczyna rzucać absolutnymi podstawami redpilla to jest gorzej niż źle.
Dzwonienia nie skomentuję, typowe zachowanie betaorbitera. W swoim otoczeniu nie widziałem go od lat, zapomniałem nawet, że można się tak upokarzać.

A co do ich rozmowy, to jak z żartem o dyplomacie.
"Dyplomata powie ci spier*** w taki sposób, że poczujesz ekscytację nadchodzącą podróżą".
Ona
  • Odpowiedz
czyli jak się znudzi ruchanko z chadami i zaciąży to nastąpi ten moment gdy sobie poukłada myśli


@Barbatos96: widać ze jesteś młody i przeciągnięty blackpillowskimi kłamstwami i wierzysz w jakieś incelskie fantazje.
-Nigdy jej się nie znudzi seks z atrakcyjnymi facetami
-nie zaciąży bo stosuje antykoncepcję, a w ostateczności pojedzie na Czechy
-jest już w pewnym wieku, jest bardzo atrakcyjna partia i ma wymagania i nie rucha się z przypadkowymi osobami. Nawet jeśli zaciąży i zostawi, to ta osoba zostanie przy niej i będą razem
  • Odpowiedz
doksztalc sie w kwestii blackpilla zanim zaczniesz wypowiadac brednie o klamstwach i fantazjach cucku. Jestes takim samym dzbanem jak ten twoj kolezka cuck, tylko masz okazje widziec siebie z perspektywy trzeciej osoby


@heinricha_hammler: jak się tak dobrze znasz na blackpillu, to musisz mieć ogromne powodzenie wśród kobiet ( ͡° ͜ʖ ͡°)

przecież pisałeś że ruchała się z kumplem beciakiem który teraz jest w niej
  • Odpowiedz
49% w wieku 18-24 nie rucha a oskarek wyjezdza z 5 w 3 miesiace chyba na roksie xd


@heinricha_hammler: 50% zarabia poniżej 3300 zł w Polsce, gdy ja potrafię zarobić więcej w dzień.
Nie wiem co to ma do rzeczy, laske na seks łatwo znaleźć
  • Odpowiedz