Wpis z mikrobloga

@Sumistrz5: Ja współczuję poprzednim ekspertom którzy spadli z rowerka. Profesor Simon, Gut, Szuster-Ciesielska. Wy już w ogóle nie rozmawiacie o tych zapomnianych gwiazdach. Nieładnie, przykro im się zrobi. Zamiast bać się COVID-19 to wy tylko Bartosiak i Bartosiak.
@Sumistrz5: Oglądałem prezentację Bartosiaka na temat ANW i intensywnie śledzę sytuację na Ukrainie.

Moje wnioski to: Ukraina prowadzi wojnę według założeń ANW... nie dostrzegać tego mogą tylko jednostki z niedoborem istoty szarej, lub wykazujące złą wolę.

Wcześniej Sykulski był promowany na głównego adwersarza Bartosiaka....i też wyśmiewał AWN, odkąd wyśmiał pomysł że Rosja może naprawdę zaatakować Ukrainę... słuch po nim zaginą.

ANW na Ukrainie (na podstawie moich prywatnych obserwacji):
- Dopuszczenie wojsk
przy całym szacunku do Bartosiaka - pomysły na budowe bunkrów na czołgi, około setki z tego co pamietam (niech mnie ktos poprawi jesli sie myle) to jakies fanfiction stratega z hearts of iron


@kmiocinio: Nie chcę wyjść na nieobiektywnego.... ale z tego co pamiętam, to nie chodziło o bunkry jako takie.

Chodziło budowę ukrytych punktów oporu z infrastrukturą zdatną do wykorzystania przez czołgi. W miejscach które kanalizują ruch przeciwnika. (lub wytworzenie