Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam nadzieje, ze wiecie, ze wieksza ilosc ukrainek nie oznacza tego, ze bedziecie sie z nimi spotykac. One mają tak samo w------e na przegrywów jak polki, poza tym to nie jest XIX albo XXw, ze wystarczyło, ze facet był providerem dla kobiety i przez to więcej osób było w związkach. Kobiety teraz są w duzej częsci samodzielne i juz to tak nie działa, jeśli sie lasce nie podobacie no to trudno xD, a zeby sie podobać trzeba wyglądać lepiej, niz większosc osób. Lysiejącego polaczka, który nie slyszal o zadnym skincare i ma slaba morde nikt nie bedzie chciał, więc albo mozecie zacząc cos ze sobą robic, albo zostaje wam walenie konia.

Duza czesc lasek w Polsce i tak lepiej dba o siebie przez to, ze Polska byla/jest krajem konserwatywnym i z pokolenia na pokolenie sie powtarzało, ze ma głównie wyglądac i siedzieć w domu, a wystarczy ze facet pracuje. No niestety czasy sie zmieniły i tak to juz nie działa, polaczkowi jak sie mówi ze powinno sie uzywać kremu z filtrem na codzień to robi wielkie oczy bo po co, a potem nawet jesli kobiety sie starzeją teoretycznie gorzej przez mniej kolagenu, ciensza skore to i tak po 30 dosc często wygladają lepiej.
Jak widze czasami jakiegos beciaka 5/10 z jakąs laską 8/10 to sie zastanawiam co miała w głowie(tak jak większosc facetów nie chce być z jakimis wielorybami albo slabymi laskami, tak jest tez na odwrot) więc jesli macie slabą morde i macie 160, a chcecie fajną laske to albo liczycie na jakiegos farta albo jestescie odklejeni
Poza tym zyjemy w sztucznych czasach i sami o tym wiecie, więc nie inwestować kasy w swój wygląd to troche z-----a sprawa

#tinder #rozowepaski #niebieskiepaski #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62399e87aa6ba135ae4e1c90
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Dlatego p---------a i jej promowanie to coś, co w tych czasach jest tak wazne i co będę zawsze powtarzał.

Aha i problemem nie jest to, że kobieta nie lubi łysiejących polaczków. Kobiety generalnie nie lubią polaków, nawet przecietnych z pełnym owłosieniem na głowie mający 182cm, więc dbanie o siebie za wiele nie wniesie.

Moim zdaniem kobietki powinny mieć ładnego boberka a nie golić się do zera( ͡° ʖ
  • Odpowiedz
knur: > uczesz się, umyj się i wybieraj kogo chcesz
Jeszcze jakieś babcine porady dla pięknego kawalera? Pasek w kolorze butów, modne dodatki i się nie opędzę od kobiet?
Mieszasz tu parę różnych światów: Zenka z fabryki europalet, co się tylko myje w sobotę wieczorem i przeciętnego młodego mężczyznę. Faceci teraz dbają o siebie, mentalność komunistyczna, że wystarczy się przed kościołem spryskać Przemysławką już tylko została w siedemdziesięcioletnich dziadach i może po jakiś mega wiochach.
Taka historia z mojego życia: pracuję w giga korpo, ponad tysiąc osób z całego świata, do wyboru do koloru. Jeszcze przed zarazą wyjścia firmowe to była częsta praktyka. Nawet nie jakieś zorganizowane, po prostu z paczką znajomych z pracy. Jak przyjeżdżasz skądś tam do pracy, nikogo nie znasz w mieście to trzymasz się z ludźmi z pracy. Stąd też imprezuje raczej w towarzystwie obcokrajowców od dobrych kilku lat. I takie mam obserwacje:
- ponad 50% dziewczyn spotykanych na tzw mieście jest zainteresowana z automatu jak tylko widać/słychać że to obcokrajowiec
- jak już jest zainteresowana to chłop może mieć 165 cm wzrostu, albo brudne/długie paznokcie, brzydką cerę, fryzurę od garnka, nieważne: od razu jest: heloł łer ar ju
  • Odpowiedz