Wpis z mikrobloga

Tak, ja wiem ze łatwiej ignorować fakt że Ługansk czy Donbass regularnie od lat są ostrzeliwane przez Ukraińskie wojska.


@Namarin: A kto rozpętał wojnę w Donbasie? Ukraina sama zbrojnie odseparowała te regiony od siebie a potem wysłała tam zielone ludziki z Rosji?

Jesteś tak głupi że powielasz jakiś amerykański mem, który nie ma sensu w Polsce, bo Amerykanin nie musi mieć konkretnego interesu w głośnym wspieraniu kraju zza oceanu, natomiast
  • Odpowiedz
@Namarin: Myślisz zwyczajnie jak inne stado… trochę jak ogolona owca która jest odrzucona od stada po czym kolejne ogolone owce przyłączają się do niej tworząc nowe stado. Możesz powiedzieć oświecony człowieku skąd czerpiesz wiedzę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sramydamy: odbieram ten obrazek jako wyśmiewanie ludzi którzy się zaszczepili na COVID, popierają Ukrainę w tej wojnie i głosowali na bidena w wyborach oraz uznanie ich za bezmyślną masę, która ślepo podąża za...
no właśnie, za czym?

Po prostu traktuję to jako jeden z wyrazów takiego "podpradyzmu", dość mocno eksponowanego od czasów covidu w naszym społeczeństwie, a który przejawia się tym, że reakcję większości świata na jakieś wydarzenie na świecie
  • Odpowiedz
@BayzedMan: Dlaczego usunąłeś komentarz zaraz po przyznaniu, że jesteś na tym forum tylko i wyłącznie po to by bezkrytycznie chwalić ukrów, a każdego kto się z tobą nie zgadza wyzywać od onuc? O zgrozo, nie chcemy tutaj ani onucowo-ukraińskiej propagandy, ani onucowo-rosyjskiej. I saszka spokojnie przemyśl kolejny komentarz by znowu cie emocje nie poniosły xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dudel02: nie twierdzę że nie są lecz ostatnio wyparował temat UPA ale ukry nie wytrzymały i przypomniały xD bo wiadomo polaki pomogły to myk 2022 rokiem bandery dobrodzieja
  • Odpowiedz
Tak, ja wiem ze łatwiej ignorować fakt że Ługansk czy Donbass regularnie od lat są ostrzeliwane przez Ukraińskie wojska. Przypominam że tam konflikt trwa od 8 lat. Jakoś nikt się tym nie palowal do tej pory.


@Namarin: ehh następny. A kto 8 lat temu wlazł z buciorami na Krym a potem rozkręcił separatystycznych debili w Donbasie? Św Mikołaj? Pomijając fakt że to twoje referendum separatystyczne było tak samo uczciwe jak
  • Odpowiedz