Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@maad: Tak tak a ta inflacja to wina Putina a wcale nie konsekwencja wieloletniej Polityki Pieniężnej USA czy Polski zmotywowana chciwością, tak tak. Kiedys to była wina Tuska dzisiaj PUTIN ZŁY bo reaguje w desperacji na podjeżdżające mu pod granicę nato z USA na czele.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Namarin: bo nazywasz rozpętanie wojny desperacka reakcją na... właściwie na co? Ukraina ma prawo do samostanowienia i nalezenia do takich sojuszy, do jakich jej się podoba, a Rosja nie ma prawa atakować Ukrainy. Czego nie rozumiesz?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dudel02: Wszystko rozumiem i się z tym zgadzam, gdzie usprawiedliwiam Putina i jego agresję? Przedstawiam tylko pewna tezę dlaczego rozpoczął konflikt ale wy i tak uwierzycie ze nagle zachciało mu się zdobywać Polskę aż do Niemiec tylko że ja nikogo nie nazywam z tego powodu Amerykanskim trollem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dudel02: Tobie gdyby w progu mieszkania stanął agresor z bronią to byś bronił domu za wszelką cenę? czy stałbyś spokojnie patrząc jak rozkłada pistolet i nakręca tłumik?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dudel02: Tak, ja wiem ze łatwiej ignorować fakt że Ługansk czy Donbass regularnie od lat są ostrzeliwane przez Ukraińskie wojska. Przypominam że tam konflikt trwa od 8 lat. Jakoś nikt się tym nie palowal do tej pory.
Tak, ja wiem ze łatwiej ignorować fakt że Ługansk czy Donbass regularnie od lat są ostrzeliwane przez Ukraińskie wojska. Przypominam że tam konflikt trwa od 8 lat. Jakoś nikt się tym nie palowal do tej pory.


@Namarin: Hmm, ciekawe dlaczego. Czyżby dlatego, że są częścią Ukrainy okupowaną przez Rosję, z którą Ukraina jest w stanie wojny od 2014?
łatwiej ignorować fakt że Ługansk czy Donbass regularnie od lat są ostrzeliwane przez Ukraińskie wojska


@Namarin: Gdyby tylko istniał sposób na zatrzymanie tego co się tam działo.. No nie wiem np wycofanie separatystów z terenu Ukrainy? xD Warto dodać, że ostrzeliwane były również przez wojska rosyjskie. No chyba że wierzysz w to że grad walący z wioski obok w pozycje ukraińskie zawsze trafiał w cel

to wina Putina a wcale nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@maad: Nigdzie tego nie neguję że odczuje, jestem tego świadom. Teraz zadaj sobie pytanie kto na tym najwięcej zarobi i sam sobie odpowiedz.

Podpowiem (na pewno nie Putin).
A zweryfikowałeś ilu ludzi na tych terenach chce przynależeć do Rosji? Ci ludzie tam powtarzają że ostrzał prowadzi Ukraina.


@Namarin: Chyba w Russia 1. Jeżeli chcesz wiedzieć, to niech ci coś napomni referendum o niepodległości Ukrainy z początku lat 90-tych. Ponad 90% rosyjskojęzycznej ludności Donbasu było za odłączeniem się od ZSRR i niepodległą Ukrainą. Teraz też ludzie idą nieuzbrojeni na czołgi, a ty dalej pierdzielisz o jakichś rzekomych ludziach, co masowo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aegispolis: dlaczego nie chcą do Rosji? Bo widzą jakie są sankcje, wiedzą jak Rosja zbiednieje więc wolą darmowe socjale, mieszkania, opiekę khmm khmm medyczną w Polsce za pieniądze Polaków, to takie proste.

Dlatego jesteśmy świadkami wędrówki ludu, masowej akcji przesiedlenia. Do Rosji nie mają po co wracać bo już widzą że tam będzie gorzej niż w Polsce czy Niemczech.

A spróbuj potem nie płakać o litość jak się zaczną ataki emigrantów