Wpis z mikrobloga

@witam12: tak, zesraja się, spadna 50%, za darmo beda je rozdawac, dalej w to wierzycie? ja #!$%@?, myslisz ze ceny spadną do tych z roku 2015? w 2015 roku ja za bułkę płaciłem 25 groszy, dzis płacę prawie złotówke, mieszkania spadną pare % i potem będzie stabilizacja. Będą wyprzedawali tylko Ci, którzy nie będą w stanie sie utrzymac i to spowoduje nieznaczny spadek ceny. a dodatkowo najem teraz wywalilo w kosmos
No jak kupuje dla siebie to co za różnica. Ile te ceny spadną, 5%? Jeśli w ogóle coś ruszy. I to jeszcze w słabszych lokalizacjach. Jak to się ma do ceny za 15 lat?


@Shell136: w dołku 20-30% spadek wartości ale to przy lekkim kryzysie. Wartość w dniu zakupi może być mniejsza o 10-20% podczas następnej bańki. Tak jest właśnie teraz w Polsce, a przed nami spory kryzys i jazda bez
Pobierz
źródło: comment_1647936120TnFBm3ukhEXerqjyvM2kbM.jpg
@bartez_94: generalnie z robocizna zaraz moze nie byc problemu, jezeli faktycznie wojna skonczy sie niekorzystnie i przyjedzie do nas kilkaset tys. robotnikow, to poleci na szyje. Ale fakt - windowanie ceny to efekt taniego kredytu ostatnich lat, wrzucalem na tag ostatnio screeny z wewnetrznych grupek jak to nagle ekipom z terminami 2 lata do przodu zamowienia sie sypia, wiec z cen zaczna schodzic (juz powoli to robia). Do tego dodaj takie