Wpis z mikrobloga

@comfyStefan: Ja osobiście znam człowieka z Bydgoszczy, nawet u niego byłem i naprawdę jest z Bydgoszczy.
Czy tego chcemy czy nie Bydgoszcz istnieje, musimy z tym żyć i marna to pociecha że są tacy co muszą żyć w Bydgoszczy.

Gx
  • Odpowiedz
@Zielonykubek: Zazwyczaj takie brzydkie klocki są bardziej przyjazne użytkownikowi, bo wtedy np. szkołę stać na ogrzewanie i remont, a w ogóle można zrobić remont bez zgody konserwatora zabytków.


@not_me: Nie wiem jak u innych ale dla mnie drastycznie otoczenie wpływa na samopoczucie, może i tanio ale i też c-----o, dużo lepiej się uczy w komfortowych warunkach.
  • Odpowiedz
@Zielonykubek: Nie, niepodoba się. Chodziłem do takiej zabytkowej szkoły. Małe klasy, małe korytarze, małe kible. Jak miałem lekcje na 3 pietrze i potem na parterze to rzeźnia. Trzeba było zejść na 1 piętro, przejść pol budynku, potem wejść na 2 przejść do innej klatki i dopiero na parter. 2/10 nie polecam.
  • Odpowiedz
@kimunyest95: z całego budynku mi się aula chyba najbardziej podobała, ale skończyłem lata temu, więc pewnie nie wygląda tak samo. pamiętam taż strasznie zaniedbany kibel na parterze koło biblioteki, który służył za nieoficjalną palarnię
  • Odpowiedz
@masiakla: ja konczylem w 2014 i raczej nie wiele sie zmienilo poza boiskiem z prawdziwego zdarzenia na zewnątrz. Jestem w Koszalinie 2-3 razy w roku, więc jedynie mogę powiedzieć, że liceum wciąż funkcjonuje i dyrektorem jest niezmiennie p. Rafał Janus. :)
  • Odpowiedz