Wpis z mikrobloga

Ale mnie irytują Ci Ukraińcy - chcą interwencji naszych wojsk - chcą nas wciągnąć w wojnę


Takie wypowiedzi pojawiają się coraz częściej na wykopie.

Nie powinno Was to irytować. Oni mówią dokładnie to co leży w interesie ich kraju i jest zupełnie zrozumiałe, dlaczego prezentują takie stanowisko.

Jeśli więc uważacie, że interwencja NATO to pomysł zbyt niebezpieczny, to powinniście być zaniepokojeni jedynie ewentualnymi działaniami polskich władz. Od tego oni są, żeby prezentować stanowisko Polski, a nie Ukraińcy.

#wojna #ukraina #rosja
  • 9
Sam nie mam jednoznacznej opinii na temat interwencji na Ukrainie.

Mam jednak przeczucie, że im lepiej pójdzie ruskim inwazja na Ukrainę, tym większe niebezpieczeństwo, że będą się przygotowywać do ataku na kraje NATO.

Obrana strategia - pomoc Ukrainie poprzez dostawy sprzętu i sankcje na rosyjską gospodarkę wydaje mi się dobra, tylko sankcje powinny byc dotkliwsze, a dostaw sprzętu powinno być jeszcze więcej.

Nie jestem całkowicie przeciwny zamknięciu nieba, czy interwencji NATO na
@wigr:

Mam jednak przeczucie, że im lepiej pójdzie ruskim inwazja na Ukrainę, tym większe niebezpieczeństwo, że będą się przygotowywać do ataku na kraje NATO.


Myślę że o to nie ma co się martwić w najbliższym czasie bo inwazja na Ukrainę to już jest totalna klapa dla Ruskich. Jeżeli z takimi postępami ktoś tam myśli o ataku na NATO to nieźle musi być oderwany od rzeczywistości.