Wpis z mikrobloga

@drahtzieher: nie wiem jakie, dziś dzwoniła do mnie jakaś babeczka z call center i pyta się mnie czym palę w piecu to nawijam jej makaron na uszy, że drewnem, węglem i czasem śmieciami jak się opał skończy. Ona pyta jaki mam piec to jej mówię, że taki stary 20 letni śmieciuch, to ona do mnie, że to na nielegalu teraz takie piece i ma świetną ofertę na pompy ciepła to mówię
  • Odpowiedz
idź stąd z tą polityką. Heszki śmieszki i zawsze znajdzie się jakiś pajac co na siłę wpycha takie tematy


@mateusz5918: sranie w banie ty stad idz jesli nie widzisz w tym problemu to czemu płaczecie Nikt inny tym sie nie zajmie jak ustawa ktora bd przeciwdziałać takim praktyką.
  • Odpowiedz
@mjr_bien: Do skarbówki? Ale to też nie pójdzie bo to za długa ścieżka do celu. A tak rozkmiń.
@mateusz5918: Podajesz ruskie imię i nazwisko, np. tam ten Jakov Denaturov czy inny Josif Wyrypajew, podajesz adres ambasady, handlowiec przyjeżdża i dobija się do ambasady, że on tutaj do generała wyrypajewa, bo był umówiony na 12 xDDD
Drugi taki adres to Sobieskiego 100, czyli słynny opuszczony budynek z kostką na górze.
  • Odpowiedz
@mjr_bien: No ale co to zmienia- handlowiec się pokapuje od razu, a jak pójdzie do ambasady i zacznie pieprzyć głupoty, że jest umówiony z generałem to mogą go nawet poprosić o pozostanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz