Wpis z mikrobloga

Jakby co to można podać adres budującego się domu i jak komiwojażer zadzwoni, że nikogo nie ma to trzeba go zwodzić, że już się zaraz będzie, żeby poczekał do 15 minut ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Najlepsze że oni w ogóle nie weryfikują imion xD Do mnie już kilka razy jechali na Wojtyłę albo Hermanna Göringa jak im powiedziałem że jestem Niemcem xD


@whatsup666: O kurde dobre. Następnym razem powiem że Adam Małysz, Robert Kubica albo Antonii Macierewicz.
  • Odpowiedz
@drahtzieher: nie wiem jakie, dziś dzwoniła do mnie jakaś babeczka z call center i pyta się mnie czym palę w piecu to nawijam jej makaron na uszy, że drewnem, węglem i czasem śmieciami jak się opał skończy. Ona pyta jaki mam piec to jej mówię, że taki stary 20 letni śmieciuch, to ona do mnie, że to na nielegalu teraz takie piece i ma świetną ofertę na pompy ciepła to mówię
  • Odpowiedz
@mateusz5918:

czasem śmieciami jak się opał skończy

mówię jej, że bardzo chętnie, że nowoczesne, że teraz śmieci mogę wyrzucać do lasu i że chcę tą pompę


XD #!$%@? mistrzostwo, jak będzie wpis to wołaj XD
to jest content o który nic nie robiłem, jezu jak ja lubię trollowanie telemarketerów i robienie takich baitów

A ile lat z ciekawości, że to łykają? Ja 26 i pewnie po głosie by się zczaili, że
  • Odpowiedz
@drahtzieher: jak tylko to przejdzie i będzie materiał dowodowy to zawołam wszystkich po kolei z komentarzy pod tym wpisem. Jak nie to sprytny Henryk będzie czekał na kolejnych podróżników z dalekich stron xD
  • Odpowiedz
@mateusz5918 masz jakąś instrukcję jak wysyłać ich na zadupia? Umówiłem się kilka razy z botami i później dzwonią ludzie.

Z reguły nie są w stanie zrozumieć, że mieszkam w ziemiance bez dostępu do słońca, a prąd kradnę sąsiadów, więc nie wiem jakiej wysokości są rachunki.
  • Odpowiedz
@mateusz5918 Tylko takie działanie może zakończyć ten proceder. Brawo. Ja ostatnio z osobą towarzyszącą miałem oglądać pokaz urządzeń medycznych na chory kręgosłup ale akurat nam coś wypadło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
masz jakąś instrukcję jak wysyłać ich na zadupia? Umówiłem się kilka razy z botami i później dzwonią ludzie.

Z reguły nie są w stanie zrozumieć, że mieszkam w ziemiance bez dostępu do słońca, a prąd kradnę sąsiadów, więc nie wiem jakiej wysokości są rachunki.


@cibronka: źle się zabierasz za te sprawy. Podajesz adres do miejscowych ćpunów, pustostanów albo w pola. Adres dajesz taki, że np. google ma daną ulice i na
m.....8 - > masz jakąś instrukcję jak wysyłać ich na zadupia? Umówiłem się kilka razy...

źródło: comment_1647900828nUuq1F6NUjdH3FTVCc1zrK.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz