Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rozjuszony_przecinek: ja się nie proszę o kontakt od nich, nie rozumieją, że nie chce to będą jeździć. Od pół roku, kilka razy na tydzień dzwonią i nie przemawiają do nich argumenty typu: mam instalacje, mieszkam w bloku, jestem niezainteresowany, nie chce, nie stać mnie. Chyba normalny człowiek jak usłyszy takie coś to da sobie siana, a nie z uporem maniaka wydzwania.
  • Odpowiedz
tak szczerze to buractwo bo technik nie jest niczemu winien dostaje zlecenie i jedzie.


@rozjuszony_przecinek: Ale to dobry sposób na walkę z nimi. Żadne mejle i żądania usunięcia danych nic nie dają to trzeba zatruwać źródło. Jak masz numer telefonu, który wcześniej należał do jakiejś firmy to nigdy się nie uwolnisz od spamerów. Firma kupująca te zlecenia od telemarketerów dostanie ileś ofert fałszywych to od pewnego poziomu przestanie im się zwracać
  • Odpowiedz
@umtali: tylko problem z tym jest taki, że jak już gamoni odbierzesz i spytasz "kto jest administratorem moich danych osobowych", żeby wiedzieć GDZIE takiego maila puścić, to się konsultant często rozłacza.
@FrasierCrane: było parę razy mówione tu

iodo@eurocallcenter.pl
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@umtali: tylko problem z tym jest taki, że jak już gamoni odbierzesz i spytasz "kto jest administratorem moich danych osobowych", żeby wiedzieć GDZIE takiego maila puścić, to się konsultant często rozłacza.

@FrasierCrane: było parę razy mówione tu


iodo@eurocallcenter.pl

@umtali: ale dzwonią przecież różne firmy. Skąd mam mieć pewność że to ci?
  • Odpowiedz