Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
masz rację brakuje sporo ludzi z PO czy lewicy w

@Kaczypawlak: i mamy już whataboutism - dawaj jeszcze "wyrwane z kontekstu", "dobrze mówi, ale lewactwo nie rozumie" i mamy konfa the best of ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
i mamy już whataboutism - dawaj jeszcze "wyrwane z kontekstu", "dobrze mówi, ale lewactwo nie rozumie" i mamy konfa the best of ( ͡º ͜ʖ͡º)


@MglawicaKraba: no nie mówimy o debilach właśnie, Jachira i inni bez problemu się w konfie powinni odnaleźć. Sam wrzucałeś leppera¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Sam wrzucałeś leppera

@Kaczypawlak: tak, jako kontrę na "a bo Koroluk tylko o Konfederacji mówi!!". Jakbym miał tak "argumentowac" jak Ty to napisałbym coś w stylu

Koroluk jest super i w pytę, bo jakiś inny youtuber jest ch.owy i do bani


Ale wiem, że to g,wno nie argument i tylko bym się ośmieszył ( )
  • Odpowiedz
tak, jako kontrę na "a bo Koroluk tylko o Konfederacji mówi!!". Jakbym miał tak "argumentowac" jak Ty to napisałbym coś w stylu


@MglawicaKraba: sam Leppera wrzuciłeś a on powiązań miał ziobro z konfiarzami a do mnie masz pretensje, jak dorzucam do tego zbioru kolejnych idiotów i już masz problem¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
co tam jest źle powiedziane, przecież to same cytaty z konfiarskich ruskich onuc


@NoJakNieJakTak: Krytyka działań rządu nie jest "szczuciem na uchodźców". Naprawdę trzeba nie umieć czytać ze zrozumieniem, lub mieć złe intencje aby to tak przedstawić :v
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kaczypawlak: doczytaj czym jest whataboutism, a na czym obalenie tezy poprzez wskazanie kontrprzykładu. To nie jest to samo. Teza brzmiała "Koroluk robi filmy tylko o Konfederacji". W swojej łaskawości podałem nawet kilka kontrprzykładów ( )

Ty natomiast wyskoczyłeś z "a co z razemkami?". No jajco. Razemki mogłyby nawet i wprowadzac komunizm czcząc szatana i zabierając dzieciom zabawki - nadal nijak by się to miało do
  • Odpowiedz
doczytaj czym jest whataboutism, a na czym obalenie tezy poprzez wskazanie kontrprzykładu. To nie jest to samo. Teza brzmiała "Koroluk robi filmy tylko o Konfederacji". W swojej łaskawości podałem nawet kilka kontrprzykładów ( )


@MglawicaKraba: to albo źle zrozumiałeś albo walnąłem byka, bo nie pisałem tu nic o koroluku, tylko o tym typie co wrzucił film koroluka oraz usuwa komentarze, to o nim było a
  • Odpowiedz