Wpis z mikrobloga

Cześć, może są tu jacyś bardziej zakorzenieni w temacie Mircy bo jestem żółtodziobem trochę się niepokoje. Generalnie paliłem sobie wczoraj ze znajomymi susz... oczywiście CBD ( ͡° ͜ʖ ͡°) ze szklanej lufki tak od biedy zwykle nie palę więc nie wybrzydzałem. Podczas brania któregoś bucha poczułem ból po prawej w klatce (nie zakaszlałem ani nic) i towarzyszy mi on do teraz, nie jest nie do zniesienia itd. Czy jest możliwość, że poszła mi "kometka" do płuc/oskrzeli? Jeśli tak to czy to groźne czy idzie przeczekać bo jak wiadomo komety się zdarzają? A może to tylko jakieś podrażnienie od gorącego dymu? (tylko, że z jednej strony boli a z drugiej nie?)
#wykopjointclub #marihuana #narkotykizawszespoko #choroby
  • 11
@Zielix: Może masz coś z nie tak z ciśnieniem, chociaż z tego co czytam to powinno raczej regulować, ale każda osoba reaguje inaczej, bo jest to słabo zbadane. Może też wywołać stres organizmu i nerowbóle. Np CBD powoduje zwiększone ciśnienie w gałce ocznej co chyba nie każdy wie i może zrobić kuku.
@kitsunegari0: tzn nie paliłem pierwszy raz itd. zawsze było w porządku, wczoraj też sam "stan na głowie" był ok bardziej się martwię czy kometa właśnie mi tam płuca nie podrażniła mechanicznie bo dosłownie w chwili wciągania zabolało a to już był ten stan, że mogłem nie ogarnąć, że wleciała