Wpis z mikrobloga

@Charlie666: sony ma dystrybucję każdej gry osobno #!$%@?ą ale spider mana jest taka: jak masz wersje z ps4, to ci ruszy tak jak na ps4. jak chcesz remaster czyli 60 fps i nowy ryj spidermana co komuś tam wujek w insomniac załatwił to musisz kupić spider man miles morales w wersji z spider man 1 na ps5, nie da się tego kupić osobno. wiem #!$%@? że hoho ale tak tą firmę
@Charlie666: Polecam poszukać używki zwykłego płytowego Moralesa, a po odpaleniu Moralesa dostaniesz opcję kupna Remastera jedynki za 90 złotych. Pół roku temu wyrwałem Moralesa na ps5 za 110 ziko i z poziomu gry dokupiłem Remaster jedynki właśnie za 90 złotych.
@Charlie666: Wydaje mi się, że nie musi być Ultimate - przynajmniej na mojej kopii nie ma nigdzie informacji, że to Ultimate. Kod wydania(ten na grzbiecie pudełka) PPSA 01461. Oczywiście mówię o wydaniu w nadwiślańskim języku gry.
@Zing: Generalnie "it depends", bo w tym przypadku dostajesz podstawkę ze wszystkimi dodatkami, do tego w digitalu i do tego korzystającą z dobrodziejstw niewidocznych loadingów. Jeśli ktoś nie ma w ogóle jedynki, albo nie ma dlcków, a chce je ograć, to taki deal nie jest zły(same dodatki do tej gry kosztują 90 złotych bez promki). It's just Sany being Sany.
@Zing: Wydaje mi się, że nowe tytuły, które nie będą wydawane w stylu łatka do old-gena będą wydawane w cywilizowany sposób. A co do cen? Cóż, polecam kupno konsoli z napędem i polowanie na gry pół roku po premierze, gdzie za pół ceny wyrwiesz sobie płytkę, którą po ograniu dalej sprzedasz. No chyba, że ktoś ma parcie na granie Day 1 bez patchy, to cóż, na to lekarstwa nie ma :D
@greven co to znaczy że gier mało? Każda multiplatforma jest, brakuje kilku exów z PlayStation.

To już każdy sam sobie musi odpowiedzieć czy ich wogole potrzebuje.
Fikołki, nie fikołki - nazywaj to jak chcesz. Jedynym znanym sposobem na kupno Remastera jedynki jest kupno za pośrednictwem Milesa Moralesa. ¯_(ツ)_/¯


@Asparte: Już jest grubo po premierze spiderka, spiderka remasterka i czarnego moralesa, więc mogli to #!$%@? utrudnienie wyłączyć i dać remastera normalnie do sklepu.