Wpis z mikrobloga

Po prostu wejdź na stronę dowolnej marki odzieżowej. Sprawdź dział dla kobiet i mężczyzn. Zwracaj uwagę na modelki i modeli. U kobiet z 40% będzie otyła, z nadwagą, często niepełnosprawna. W dziale męskim zobaczysz prawdziwą różnorodność! Chadów z podziałem na lekko umięśnionych, umięśnionych, umięśnionych i odwodnionych. Jako obraz #cialopozytywnosc w dziale męskim otrzymasz 180 cm kolesia 7/10 ALE nie będzie tak umięśniony jak reszta. Czucie się dobrze w swoim ciele tyczy się tylko różowych. Chłop to ma być chłop.

#blackpill #logikarozowychpaskow #przegryw
  • 6
@gordonq: solenie

Wszedłem specjalnie żeby przeprowadzić eksperyment społeczny do sklepu marki LEVI STRAUSS

Mój wybór to dział damskie topy i koszulki.

Na próbie około 50 zdjęć znalazły się tylko 2 zdjęcia kobiety otyłej, oba zdjęcia tej samej modelki.
@gordonq: wlazłem na H&M. Kobiety - z twarzy różnie, ale wszystkie BARDZO chude, wręcz chorobliwie chude. Dopiero gdzieś tam na samym dole jedna gruba (chyba mają wymóg, że musi być jedna gruba, bo feministki im narzuciły?).

U mężczyzn z kolei wielu z naprawdę paskudnymi mordami, przytłaczająca większość też wygląda - w mojej opinii - bardzo "niezdrowo". Nie widzę zbyt wielu wysportowanych i dobrze zbudowanych. Ale wszyscy wyglądają na wysokich - chudych,
Nie wiem co za strone przeglądałeś, ale ja zawsze miałam problemy z tym, że modelki były ekstremalnie szczupłe. Bardzo często są to figury wręcz dziecięce. Jak mi sie bluzka spodobała to nie mogłam jej kupić, bo nie wiedziałam jak będzie wyglądać na dużym biuście ¯_(ツ)_/¯