Wpis z mikrobloga

  • 4
@Zuler: Jeszcze raz tłumacze, że to jest na cała blachę. Poza tym Ty nie musisz tego jeść. Cukier nie jest niczym złym, tak samo jak tłuszcz czy białko. Strasznie irytujący są ludzie, którzy zawsze musza wtrącić swoje trzy grosze, że coś ma za dużo cukru, kalorii, tłuszczu. To powoduje u innych zle emocje i wyrzuty sumienia związane z jedzeniem określonych produktów spożywczych i przyczynia się do zaburzeń odżywiania.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@cassiopei: no ogólnie 2 szklanki (nawet na blachę) to dość dużo cukru, tak jak czasem mi się zdarzy coś upiec
Szczególnie że jeszcze czekolada dochodzi i dżemik, czyli pewnie dodatkowe pół szklanki

Pomijając kwestie zdrowotne, to po prostu bardzo słodkie ciasto musi być :p
  • Odpowiedz
@cassiopei: nie rozumiem twojego oburzenia. Nigdzie nie zostałas w żaden sposób zaatakowana, żeby reagować tak emocjonalnie, jakbym obraziła ci pół rodziny.

Wrzucasz cos w sieć, dlaczego się dziwisz, że ktoś jak brzydko nazywasz "wtraca trzy grosze", a raczej zwyczajnie odpowiada na to, co publikujesz? Nigdzie nie napisałam, że nie umiesz gotować czy robisz to beznadziejnie, a poszłaś na mnie z jakąś dzidą.

Zwyczajnie to jest bardzo duża ilosc cukru i
  • Odpowiedz
@cassiopei: oczywiście, że każdy komentarz na dowolny temat może kogoś dotknąć, bo akurat ktoś odbierze to personalnie, a co najgorsze opacznie.
Np. stwierdzenia naukowe również potrafią ranić czyjeś uczucia.
No nic, miłego dnia.
  • Odpowiedz
@Zuler: zabójcza ilość jednak brzmi pejoratywnie i mógł kogoś dotknąć, szczególnie w czasach, kiedy wszyscy mają być fit, a cukier to w ogóle trucizna najgorsza.

Wiesz, ostatnio bawię się w publikacje przepisów na Instagramie. Głównie sery, ale też inne rzeczy od czasu do czasu wpadały. Najlepsze jest to, że ja nie fit, moje przepisy też nie, bo zalecam pełnotłuste mleko do produkcji. Za to polubienia w sporej ilości właśnie od
  • Odpowiedz