Wpis z mikrobloga

Więc zgodnie z planem czas na wykopową imprezę wszechczasów!

Witam wszystkich przybyłych gości. Przy drzwiach stoi bramkarz pilnujący żeby nie wszedł żaden cygan i lewak, tak poza tym to miło jest mi gościć borsuczą familię pod przewodnictwem @bohemot44 .

Na stoliku są ciepłe dania, przekąski mieliście przynieść sami!

Do tego zapewniam skoczną oraz dobrą muzykę (klasyczne kawałki)! To teraz trochę dlaczego się tu spotykamy: Otóż niedługo stuknie mi roczek na Wykopie! Z początku tylko przeglądałem od czasu do czasu "Hity" bo się bałem, że znajdę kolejne uzależnienie, co widać się udało :) Ale najlepiej się bawiłem na Mikroblogu, od tej pory Wykop stał się do niego dodatkiem. Zaczynając moją przygodę nie spodziewałem się, że zajdę tu gdzie jestem i pamiętam jak z podziwem spoglądałem na bordową starszyznę mającą pełno odznaczeń (ja przez długi, długi czas miałem 2). Chcę Wam podziękować za wiele wspaniałych chwil oraz za możliwości zabłyśnięcia w towarzystwie (ok, żart, mam bordo a nie towarzystwo). To już nie będę przedłużać i powiem wprost: LET THE PARTY BEGIN!

ATRAKCJE:

Wspólne rysowanie

Tańce wygibańce

Oraz najważniejsze dla większości: #c---i #gentlemanboners #tyleczki

JEDZENIE:

Frytki, lasagne oraz gwiazda wieczoru cyckowy tort

MUZYKA:

klik, klik, klik

NAPOJE WYSKOKOWE:

Wytrawne wino, wytrawne piwa oraz dla gentlemanów w----y. To co tu widzicie ma starczyć dla wszystkich.

@winnux8 @sunsu-sun @gresiu12 @Patrol220 @kicioch @Gigi_ @Stixer @bohemot44 @kudlaty920 @Mari_anna @Krs90 @Keffiro @Schopen: @ViZ_PL: @anonim1133: @podredowana: @madretrudneslowo: @Froto: @marysuistyczna: @zurawinowa: @miki4ever

PS: To jest też wspólna impreza z @miki4ver: może chciałby dodać coś od siebie.

I JESZCZE JEDNO:

Na dniach powinien dojść do mnie prezent od administracji, ale to za dynię (wykop kostka) :)

#muzyka #taniec #zabawa #pijzwykopem #wykoparty
m.....1 - Więc zgodnie z planem czas na wykopową imprezę wszechczasów!

Witam wszystk...

źródło: comment_Uy2KWUa2VSGun2otVZfXkfOVXGHFMLM4.jpg

Pobierz
  • 320
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach