Wpis z mikrobloga

@kogut_20: no właśnie ty nim jesteś, p0laczkiem który nazywa uchodźców "dziczą ze wschodu". Współczuję uprzedzeń, ciekawe czy w prawdziwym świecie też jestes taki wyszczekany i byś tak powiedział komuś z Ukrainy prosto w twarz swoje myśli :)
@mikau: oczywiście, kiedyś zaczepiali mnie i kolegę jak wracaliśmy z imprezy i musiałem spędzić 48 godzin na komendzie, bo bagiety stwierdziły, że to na bank my ich zaczepialiśmy, bo to my mieliśmy promile w wydychanym powietrzu, a nie biedne saszki i że to na 100% my ich zaatakowaliśmy, a nie broniliśmy się ;)
to są ludzie o zerowej kulturze, agresywni nawet na trzeźwo. dasz im pracę to będą bulgotać, że za
@kogut_20: no tak, kiedyś się pobiłeś z Ukraińcami = 40 milionów Ukraińców to dzicz ze wschodu XD
Mógłbyś jeszcze bardziej durny argument znaleźć by nazywać tak obcych ci ludzi?
@mikau: nie, to nie jest mój jedyny argument. Mam jeszcze masę innych historii z nimi. Mojemu ojcu ukradli auto, mojej bylej dziewczynie robili wieczne problemy w żabce, przychodzili o 22:58 pijani i próbowali kupować alkohol. Żabki są czynne do 23. Trzeba było dzwonić na policję i czekać aż ta przyjedzie, bo jedna kobieta nie będzie się przepychać z 3 budowlańcami. Dodatkowe pół godziny w pracy co parę dni. Oczywiście niepłatne, bo