Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@szymon465: Przewrotnie powiem krups. Kupiłem dwa dni temu kolejnego evidence one do naprawy i go sobie zostawię. Muszę zrobić jakąś ankietę, czemu ludzie nie lubią krupsów, a są mega pomyślane i bezawaryjne.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Notakaprawda: użytkownika. Spieniacz jest tak zbudowany, że nie trafiłem na automat, w którym nie udało mi się dobrze spienić mleka. Zresztą w siemensach też niektórzy mają problem z dostępem brym spienianiem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dirge91: No właśnie jaki to minus? Może dlatego nie rozumiem problemu, bo rozbieram je z zamkniętymi oczami, ale krupsy, pod względem higieny, przebijają wszystkie inne ekspresy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kulek1981: 2 kawy dziennie w jeden dzień mleczna w inny czarna w weekendy więcej. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Cały czas się zastanawiam właśnie nad tym, albo nad Siemensem eq 6 100(wczoraj prawie kupiłem eq 6 700), albo De longhi ecam 350, a może Philips latte go(chociaż widzę, że niektórzy go nie polecają)
No i ty polecasz Krupsa evidence. Poza tym podziwiam, że ciągle jesteś aktywny na
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GinzToniku: Polubiłem ten temat ( ͡º ͜ʖ͡º)
Przy takiej ilości, bierz jakiś bazowy model, wszystko powyżej 2k będzie bezsensownym wydawaniem kasy.
Przy tyłu mlecznych, dzbanek też trochę niepotrzebny, więc delonghi z dzbankiem raczej nie, ale delonghi ma niezłą ręczną końcówkę do spieniania mleka.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kulek1981: Tak więc zastanawiam się który będzie lepszy https://www.euro.com.pl/ekspresy-cisnieniowe/delonghi-magnifica-evo-ecam290-22-b.bhtml

https://www.delonghi.com/pl-pl/pl-pl/automatyczny-ekspres-magnifica-s-ecam22-110-sb/p/ECAM22.110.SB?gclid=CjwKCAjw_tWRBhAwEiwALxFPoXoqYy2TuyHKHgc9sklRn2LZ6-FBwDT-Plmvq1hSBTY4-ELflXQDtBoCA8YQAvD_BwE

Lepszy chyba z wyświetlaczem. I to chyba nowszy model.
Wczoraj w RTV Euro AGD proponowali mi bardzo Simensa eq 6 700 i koniecznie z ubezpieczeniem na 5 lat. Finalnie kwota zamykała się w 4688.¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GinzToniku: W tej cenie bierz jurę ( ͡º ͜ʖ͡º)
A to nie wyświetlacz, tylko naklejka z przepisami na dotykowych guzikach i klikasz czego Ci potrzeba.
Ogólnie oba to jedno i to samo, jeżeli chodzi o zaparzanie, wybierasz jedynie wygląd.
  • Odpowiedz