Wpis z mikrobloga

@Kozajsza: Ja już nie wiem w co ten typ naprawdę gra, parę ostatnich dni na jego twitterze to jest jakaś fanatyczna obrona mateczki rassiji. On chyba po prostu musi mieć atencję, bez znaczenia co jest jej powodem.
  • Odpowiedz
@Kozajsza: Ten stary cap ma mentalność typowego szura, który po prostu musi mieć opinie inną niż mainstream i większość ludzi, bo jak wiadomo większość to idioci, a on wyłączył tv i włączył myślenie XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Kozajsza: o co chodzi z mozg_elon? Że chce pisać tak samo kontrowersyjne twitty jak Elon Musk? Czy ma takie duże mniemanie o sobie, że myśli, że myśli logicznie jak Elon Musk?
  • Odpowiedz
@Kozajsza: trzeba mu oddać że Kijowa specjalnie nie bombardują ale walki o wkroczenie do miasta trwają. Rosji akurat jest potrzebne to miasto. Jak widać po tym co robią Charków czy Mariupol już niekoniecznie. Pociągi jeżdżą bo tory będą potrzebne obu stronom prawdopodobnie więc żadna ich nie rozwala, a wyjazd ekipy premierów na pewno był uzgadniany też z Rosją więc też nie było problemu z trasą pociągu
  • Odpowiedz
@Kozajsza: Przed chwilą obejrzałem nowy wywiad z nim dla Nam Zależy. Co on tam wygaduje, to mózg #!$%@?. Ten człowiek ma postępującą demencję.
  • Odpowiedz
@Kozajsza: Chodzi o to, ze ta wojna dalej jest prowadzona na pol gwizdka wbrew pozorom. Walki tocza sie w zasadzie w jednej czesci od Krymu do Donbasu. Dostawy sprzetu i pomocy dalej jada autostradami i pociagami w tysiacach... No tam sie Putin meczy a tutaj jakos nie podumal( ͡° ͜ʖ ͡°) a sam Kijow to akurat oberwal najmniej w porownaniu do innych miast i wiele tam sie
  • Odpowiedz