Wpis z mikrobloga

Trzeba zrobić na szybko MVP. Mam zespół, gdzie każdy zna angulara. Czemu angular właśnie to zły wybór, w czym lepszy jest react? Serio pytam, 2 zdania poproszę. No chyba, że jeszcze jest coś innego na fronta
#programowanie
  • 7
@Abel11: hmm,

Moje pytanie wynika stąd, że kilka osób ostatnio tu pisało że angulara nikt nie używa i że wgl be, chciałem sie dowiedzieć dlaczego tak środowisko uważa
@kuite22: a jeszcze nie nauczyłeś sie powszechnej zasady, że zwykle jak coś doradzają na wykopie to rób odwrotnie i będą najlepsze efekty?:)

Angular to swietny wybór zarówno dla mniejszych jak i wiekszych projektów, ale niestety wymaga trochę wiedzy. Próg wejscia i relatywna trudność frp sprawia, że najczesciej idzie sie po najmniejszej linii oporu i bierze Reacta. Jak masz devow Angularowych to bierz Angulara:) Mnóstwo projektów klasy enterprise robi się ciągle w
@kuite22: ilość devow i zainteresowanie jego nauka spada z roku na rok bo da się to samo zrobić łatwiej w innych fw. Angular to kombajn z sztywnymi zasadami i łatwym podbijaniem wersji które nie wywracają fw przez co jest lubiany przez korpo gdzie produkty rozwija się latami a mimo to nadal jedziesz na aktualnej wersji a nie jak vue vue3 wywraca całą logikę. Co za tym wszystkim idzie, angular to głównie