Wpis z mikrobloga

@kovv4lasky: tak, i cale radio kierowcy slyszysz. Tyle ze kamera nie z kasku a z auta ( chyba ze cos sie zmieniło)
Minusy f1tv
Drogo
Grono eksperckie
Brak eleven f1
angielski
Poza tym same plusy
@kovv4lasky: nie zastanawiaj się tylko bierz f1tv. Co prawda usługa miała na początku problemy techniczne, ale teraz śmiga jak złoto.
I bardzo ważne. Live z F1tv jest kilka sekund szybszy niż eleven czy inne streamy. Daje Ci to istotną przewagę nad innymi Mirkami z tagu #f1. Możesz szybciej wytoczyć bekę z różnych fcukupów zawodników/teamów. No i oczywiście na bieżąco hejtować brytyjską mafię komentatorską.
To chyba najważniejszy argument ( ͡°
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kovv4lasky: miałem eleven, w zeszłym roku przesiadłem się na f1tv i nie wyobrażam sobie powrotu. W tym roku za przedłużenie płaciłem 215,99. Niewiele drożej niż eleven i warto.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kovv4lasky: możesz mieć też na kilku urządzeniach. Ja oglądam transmisję na tv (Chromecast z telefonu) i na tablecie mam odpaloną apke z kanałem z czasami.
@Arado-Akbar: sokół to jest pan ekspert, Brokuł robi atmosferę, a w Abu zabi #!$%@? system w końcówce wyścigu, mistrz. Wyrobili się chłopaki aż trochę szkoda że za rok zaorane