Wpis z mikrobloga

@mat9: moim zdaniem 1200 zl + ta pomoc co jest to skąpstwo #!$%@?. Wg mnie powinni dostawać mi. 5k i wszystkie publiczne rozrywki zupełnie za darmo, żeby mogli walczyć z depresją. Pluje na te skąpe qrwy które myślą że 1200 zl i wejście za free na wybrane rzeczy wystarczy. Albo nie, cofam. 7k na miesiąc plus free benzyna. Pokażmy że mamy gest. Damy radę. Kto się nie zgadza ten niech se
@mat9: Emocjonalna paplanina, Polska nie ma obowiązku przyjmowania uchodźców i nic dziwnego, że ludzi wkurza to, że Ukraincy przyjeżdżający do Polski, będą mieli w Polsce lepiej od Polaków. Podkreślam jeszcze raz, bo większość ludzi na wykopie nie jest zbyt bystra. Będą mieli lepiej w Polsce niż Polacy, nie na Ukrainie. Przejściowo mieszkają na halach, ale później zajmą mieszkanie, które wy w przyszłości moglibyście mieć oraz zabiorą wam pracę.
Przejściowo mieszkają na halach, ale później zajmą mieszkanie, które wy w przyszłości moglibyście mieć oraz zabiorą wam pracę.


@Djuk94: po pierwsze to nie dostana mieszkania za darmo na zawsze, jesli juz dostana to tylko na jakis krotki okres, zeby sie ogarnąć.

Po drugie nie zabieraja pracy, bo wieksza ilosc ludzi zwieksza zapotrzebowanie na usługi i produkty - wiecej miejsc pracy.
@mat9: Sąsiadka z rigczem jak nigdy dawno nikt. Jak zobaczyłem ten wpis z biletami dla Ukraińców na Arkę to tam takie szambo wybiło ze ja #!$%@?. Fajnie ze klub w jakiś sposób się ustosunkował i sam wyjaśnił półgłówków