Wpis z mikrobloga

Dlaczego ludzie uważają taniec za coś fajnego?

Znaczy trochę rozumiem, bo na jakiś taniec artystyczny czy taki profesjonalny, jak widać czasem w TV, to fajnie czasem popatrzeć, ale w przypadku 99.9% pozostałych ludzi polega to tylko na losowym gibaniu się i wymachiwaniu kończynami, często nawet nie do rytmu grającego w tle disco polo xD

Po prostu nie rozumiem, co jest w tym fajnego, że ludzie to robią i często krytykują osoby, które nie chcą tego robić. Może mi ktoś wytłumaczyć? #kiciochpyta
  • 9
@enslavedeagle jako forma treningu można fajnie spalić kalorie. Ale co do gibania to taktycznie mała która grupa potrafi być oryginalna. Ja raz na wakacjach poznałem babkę która uczyła tańczyć i faktycznie robiła to bardzo dobrze i fajnie to wyglądalo. A wcześniej próbowałem na 3-4 kursach i mi się nie podobało.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@enslavedeagle: od zawsze tańczymy przy światełkach w nocy, a Ty jesteś przykładem, że tracimy swoje człowieczeństwo, a może nawet przykładem na ludzką ewolucję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
normalni ludzie mają coś takiego, że sprawia im przyjemność ruszanie się w rytm muzyki i uważają to za świetną zabawę.


@ktomizajalnazwy: Normalni ludzie mają też ciągoty do nadużywania fajek, alkoholu i tłustego żarcia, ale to nie znaczy, że te oraz inne imperatywy należy zostawić w spokoju ( ͡° ͜ʖ ͡°)

od zawsze tańczymy przy światełkach w nocy, a Ty jesteś przykładem, że tracimy swoje człowieczeństwo


@amisobad:
Pobierz
źródło: comment_1647596250qWlO0polEzMyXdJhkVcg29.jpg
Normalni ludzie mają też ciągoty do nadużywania fajek, alkoholu i tłustego żarcia, ale to nie znaczy, że te oraz inne imperatywy należy zostawić w spokoju ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@enslavedeagle: No ale jest zasadnicza różnica między chlaniem i żarciem hamburgerów, a tańcem. Tańczenie jest zdrowe.
No ale jest zasadnicza różnica między chlaniem i żarciem hamburgerów, a tańcem. Tańczenie jest zdrowe.


@ktomizajalnazwy: A co konkretnie sprawia, że 90% lubi tańczyć, ale większość z tych 90% nie chodzi na siłownię, żeby robić jeszcze zdrowsze wygibasy, co też można robić w rytm muzyki?
@ktomizajalnazwy: no to właśnie ja szukam odpowiedzi, co takiego w tym jest, że jedne gibanie się jest rozrywką, a drugie gibanie się nie jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
rozumiesz wtedy na pewno, że przy takich rozkminach odpowiedzi typu "bo normalni ludzie tak robią i to lubią" nie są zbyt zadowalające? ( ͡° ͜ʖ ͡°)