Wpis z mikrobloga

Zauważyłem że azjatyckie dziołchy nie mają żadnych oporów przed noszeniem krótkich mini spódniczek, w przeciwieństwie do polskich malinek! Nie wiem dlaczego, może polki się boją że chłopcy będą im zaglądać pod kuper i ktoś zobaczy ich majtki, ale nie rozumiem dlaczego, wydaje mi się że to fajne jak ktoś chce oglądać twoje majtki albo podziwiać piękne i zgrabne nogi! Ja jakbym był dziewczyną to bym nosił tylko krótkie eleganckie spódniczki!
Dziewczyny weźcie się ogarnijcie, przecież nie ma się czego bać! ()()

#przemyslenia #zalesie #dziewczyny #modadamska #spodniczki #sukienkiboners #azjatki #polki #logikarozowychpaskow #ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
DziecizChoroszczy - Zauważyłem że azjatyckie dziołchy nie mają żadnych oporów przed n...

źródło: comment_1647593972XdbHa2xkjPowrdJV5RqPj5.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
@Dzieci_z_Choroszczy: Noszenie mini wiąże się u mnie w naprawdę ogromnej ilości przypadków z napastowaniem słownym i dziwnymi próbami podrywu, głównie przez panów ~60 lat.
Nogi mam normalne - nie jakieś wybitnie długie (przy 155 cm cieżko o cokolwiek długiego), raczej standardowej grubości, więc spódniczka wywołuje o wiele więcej emocji niż powinna.
Zwyczajnie mi się odechciało.
  • Odpowiedz