Wpis z mikrobloga

Skąd się biorą komentarze na temat Zełenskiego że jest winny śmierci tysięcy swoich ludzi, że jest klaunem, że to przez niego toczy się teraz wojna itp... ( _) Pełno tego pod postami na zagranicznych stronach, albo nawet pod filmikami na jakimś Ladbible czy 9gagu, wszystkie te wypowiedzi są mocno lajkowane. Nie piszą tego ruscy tylko normalne konta

#wojna #ukraina #pytanie
Może to #ruskapropaganda
  • 14
@asadasa: Bo taka prawda, Ukraińcy nie są bez winy, ja np. nie rozumiem takiego poparcia dla nich, albo tego ze wykopki są tak zgodne z tym co podają media głównego ścieku.
Skąd się biorą komentarze na temat Zełenskiego że jest winny śmierci tysięcy swoich ludzi, że jest klaunem,


@asadasa: z tego że net stał się ściekiem ludzkiego ohydztwa w jego naturalnej postaci. Tacy [jako społeczność] jesteśmy , a to jest na nasz obraz i podobieństwo
to Rosjanie, mieli racje ludzie, którzy wszędzie się ruskich trolli dopatrywali, bo obecnie naprawdę wyraźnie widać ich propagandę, a kiedyś powątpiewałem


@dj_icek: Taka ciekawostka. Kilka lat temu ktoś mi powiedział że od lat 90' agencje małżeńskie w rosji zatrudniały osoby które dobrze władają angielskim w roli tłumacza pomiędzy "zachodnimi panami" a rosyjskimi dziewuszkami. Część z nich rzeczywiście pracowało jako tłumacze korespondencji dla ludzi szukających drugiej połówki ale większość obsługiwało fejkowe profile