Wpis z mikrobloga

@Archaniol_Gabriel: Dla mnie nie. Wszyscy, którzy tylko wysyłają innych na śmierć a sami nie biorą czynnego udziału są śmieciami a nie żadnymi bohaterami i śmieszy mnie gloryfikowanie postaci tego ukraińskiego prezydenta.
  • Odpowiedz
Przeciętny mężczyzna bardziej nadaje się do walki niż przeciętna kobieta.


@gien: a przeciętna kobieta bardziej nadaje się do rodzenia dzieci, jednak nikt nie postuluje obowiązku np. urodzenia dwójki dzieci, co byłoby zbawienne dla katastrofy demograficznej kraju. Nawet próby pośredniego zachęcenia kobiet do wypełniania swoich biologicznych ,,obowiazków" poprzez ograniczanie dostępu do aborcji i antykoncepcji spotykają się z niespotykanym jazgotem.

Albo stawiamy na wolność jednostki, albo poświęcamy ludzi dla dobra ogółu, ale bądźmy
  • Odpowiedz
Nienawidzę typa za to prawo, mam nadzieje że jak Ukraina wygra to typ zawiśnie


@qwert0: Mnie również.

śmieszy mnie gloryfikowanie postaci tego ukraińskiego prezydenta.


@ptt_: To nawet prezydent nie jest, a gwiazda show. Pobił naszego rapera.
  • Odpowiedz
@gien: Ej ale jak uważasz ze mężczyzna jest się tylko wtedy kiedy broni się ojczyzny, a nie zależy to od genitaliów, to chyba wierzysz w ta lewacką płeć społeczna-kulturowa dobrze kombinuje?
  • Odpowiedz
@Cierniostwor: Populistyczna papka są i przejawem hipokryzji jak wszystko co powie PiSowiec, ale jakie chcesz konkrety dot. tego hasła? No po prostu, niech urzędnicy nie defraudują pieniędzy, tak ja to interpretuję.
  • Odpowiedz
@Archaniol_Gabriel: Wysropki nie rozumieją ciężkich decyzji które mają na celu ratowanie nie jakichś tam wyimagoniwanych godności i honoru, ale #!$%@? możliwości do pokojowego życia.

Nikomu nie życzę konieczności podejmowania takich decyzji.
  • Odpowiedz