Wpis z mikrobloga

Powinno być wojsko zawodowe dobrze opłacone z podatków


@blargotron: Którego zawsze jest za mało. To wojska rezerwowe kończą wojny, bo zawodowcy dawno zginęli w walce. Ochotników niesionych patriotyzmem także może nie wystarczyć, wówczas trzeba sięgać po wcześniej wyszkolone rezerwy.
Wiem, wiem, mamy XXI wiek, ale nasz przeciwnik jakby o tym nie wie i stosuje metody walki z lat wcześniejszych. By nie przegrać - musimy robić to samo ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Co Ty gościu #!$%@? za głupoty.


@gien: przecież to ty #!$%@?. Piszesz, że faceci mają POD PRZYMUSEM ginąć na wojnie, bo kobiety zajmują się przyszłym pokoleniem, to cię OP zapytał, czy te kobiety też będą POD PRZYMUSEM przyszłym pokoleniem się zajmować, czy jak im się zechce.

A jeśli jak im się zechce, to mężczyzn też powinno się wysyłać na wojnę tylko tych którym się zechce wojować.
  • Odpowiedz
@vartan: Można nie mieć matki, żony i dzieci, te rzeczy nie są obowiązkowe. Poza tym, znowu, czemu nie wymieniłeś ojców i mężów (ogólnie partnerów, możesz nawet być gejem, nie ma też obowiązku bycia hetero)?
  • Odpowiedz
. Powinno być wojsko zawodowe dobrze opłacone z podatków


@blargotron: W sensie domagasz się podwyżki podatków?

Jak brakuje pieniędzy to wystarczy nie kraść i re-dystrybuować.

Nie wystarczy duże wojsko jest podwójnie obciążające bo mężczyźni zamiast pracować służą w wojsku.
  • Odpowiedz
@masz_fajne_donice: Niekoniecznie, na pewno optymalizacji. Przeczytałeś co pisałem? Pieniądze z podatków powinny zasilać tylko usługi o interesie powszechnym, jak wojsko, policja, infrastruktura, a nie rozdawnictwo i tuba propagandowa, jak teraz. Pieniądze należy inwestować mądrze w sprzęt i R&D a nie tylko w "mięso armatnie".
  • Odpowiedz
A czy czasem nie jest to regulowane jakoś konwencjami genewskimi i zmuszanie cywilów do udziału w wojnie jest zbrodnia ? W XXI wieku po koszmarach wojen totalnych każdy powien mieć wybór czy chce czy nie chce bić się za polityków. Jak ktoś nie ma ochoty o chce zmienić kraj proszę bardzo. W wojnie podobnie jak przed wiekami powinni brać udział tylko żołnierze. I wysyłanie ludzi wbrew ich woli na smierć na front
  • Odpowiedz
Przeczytałeś co pisałem?


@blargotron: Tak ale to śmieszne fantazje są. Polska gdyby nie kradli na obrazku xd Traktuje to jako #!$%@? dziecka.
Zawsze jak ktoś chce coś dać niech powie konkretnie skąd brać kasę.
Nie kraść to populizm i zazwyczaj tacy najbardziej #!$%@?ą.
Zlikwidować rozdawnictwo? Zgadzam się ale żadnej partii to się jeszcze nie udało więc to z automatu eliminuje z rządzenia. Do tego trzeba to robić z głową bo inaczej
maszfajnedonice - > Przeczytałeś co pisałem?

@blargotron: Tak ale to śmieszne fant...

źródło: comment_16475420485No0ftMDKd3rDlYkT2ZmZ8.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz