Wpis z mikrobloga

@makrela87: Dolozyli nowy silnik do tego i ta 2.0 hybryda juz calkiem niezle smiga jak na miejskiego crossovera. Sprzezone z ta 2.0 hybryda mowimy o 8.2 do setki i 181 kuca co jak na miejskie pudelko z niskim spalaniem to bardzo przyjemny wynik.
@cieply_sopel: patrzysz chyba z perspektywy dzisiejszych czasów. W 2001 roku Hyundai Coupe był szybszy niż większość aut (nie licząc silnika 1.6, którego nie powinno być w ogóle w ofercie xD), a wygląda jak typowy samochód klasy ekonomiczno-sportowej, więc wg. mnie wszystko się zgadza. To samo Celica i parę innych.

BTW Moim zdaniem era biedasportowych samochodów skończyła się w pierwszej dekadzie obecnego wieku i ubolewam nad tym, bo do niedawna miałem Hyundaia
@xan_physic: co ma do tego różowy pasek? Mowa jest o samochodach, które dużo obiecują i niewiele z tego spełniają. Jak dla ciebie wynik na papierze, który ma niewiele wspólnego z rzeczywistością to wyznacznik to idź się zachwycać polonezem jako najwspanialszym polskim samochodem
@banan11: ja byłem bliski zakupu, widziałem ładny egzemplarz na olx umówiłem sie na oglądanie, a na miejscu okazało sie że gość ma na sprzedaż kilka sztuk i ta sensowna już poszła. Wiec finalnie skończyłem z audi 80 cabrio, niestety wolnossące 2.0.