Wpis z mikrobloga

czy ty umiesz czytać?


@ciemnienie: tak, nawet przetłumaczyłem ci co propaganda którą wklejasz głosi

Wkleiłam to żeby pokazać jak pułk Azov który wprost odwołuje się do nazistowskich symboli i ideologii,


@ciemnienie: jak dobrze przejrzysz te kacapskie gówna z których to wygrzebałeś to zobaczysz że Żełeński też jest nazistą jak i połowa ukrainy, do tego i w polsce trzeba przeprowadzić denazyfikację bo nazistów u nas więcej niż reszty
@Deska_o0: lol, to jest komentarz pod polskim kanałem z informacjami nt wojny. Nieźle masz już sprana głowę, że rzucasz się za coś co jest zwykłym szerokim spojrzeniem na sytuację. Zrób sobie może przerwę?
@Deska_o0: weź to sobie przetłumacz jeszcze raz, cepie. Po pierwsze faktem jest, że wschodnia Ukraina jest w dużej części zamieszkaną przez ludność rosyjska lub rosyjskajezyczna. To nie jest etniczny monolit i dla nich sprawa z pułkiem. Azow wygląda zupełnie inaczej. Po drugie, komentarz jest tylko informacja o tym że wśród lokalnych mieszkańców krążą takie pogłoski, tak jest to przedstawiane, co jest wprost pokłosiem wizerunku pułku Azow. Podarowanie doskonałej pożywki ruskim. To
weź to sobie przetłumacz jeszcze raz, cepie.


@ciemnienie: dlaczego patusy po wytknięciu wprost ich bzdur przechodzą do ad personam?

To nie jest etniczny monolit i dla nich sprawa z pułkiem. Azow wygląda zupełnie inaczej.


@ciemnienie: yep azow to gnidy, nie to co dobrzy neonaziści z grupy wagnera, zresztą na ukrainie sami naziści, stąd cała operacja

co jest wprost pokłosiem wizerunku pułku Azow


@ciemnienie: nie, jest to pokłosiem ruskiej propagandy
@Deska_o0: weź się napij zimnej wody z lodem. Zgrzales się.
Po kiego mi to tłumaczysz, jak ja to wiem. Jeśli nie jesteś w stanie strawić żadnej innej informacji o tej sytuacji jak tylko z jednej perspektywy, to nie jest mój problem.

Polska z wielkiej.
@Deska_o0: jakie moje brednie? Ze Azow to nazisci? A ty mi że wagnerowcy nazisci.Tak, to nazisci - nie neguje tego xd Że ruski robią propagandę i oskarżają Ukraińców o jakieś niedorzeczne rzeczy - też tego nie neguje xd Jedyne co stwierdzam, że istnienie Azow w takiej formie jest woda na młyn dla ruskiej propagandy i chętnie to wykorzystuja, CO NIESIE INFORMACJA Z PREZENTOWANEGO SCREENA.

Chcesz sobie znaleźć jakiegoś wroga, to szukaj
przecież ja o tym nie wspomniałam


@ciemnienie: acha

Wkleiłam to żeby pokazać jak pułk Azov który wprost odwołuje się do nazistowskich symboli i ideologii

To nie jest etniczny monolit i dla nich sprawa z pułkiem. Azow wygląda zupełnie inaczej.


jakie moje brednie? Ze Azow to nazisci?
@ciemnienie: wpis jest o tym że twoim zadaniem spowodowane jest to debilami z Azow, a starasz się nie widzieć jak ci pisze że to samo pieprzą o Polsce i udajesz że to wcale nie podobna jest
Przykre że masz tak niska samoocenę i nie uważasz się nawet za człowieka