Wpis z mikrobloga

Rata miesieczna za kredyt hipoteczny ze stalym oprocentowaniem na 5 lat za mieszkanie 2-pokojowe w nowym budownictwie z miejscem parkingowym w centrum Belfastu.

PS. Teraz najmowane za £650/mies. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Polacy to jednak bogaty narod...Stac ich na wiecej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nieruchomosci #kredythipoteczny #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #pieniadze #finanse #inwestycje #uk #emigracja
Pobierz
źródło: comment_1647460637WQfk0hrROqbkOf6WObxeZS.jpg
  • 15
@PowrotnikPolska: i właśnie takie obrazki mnie demotywują do życia w Polsce, już nawet na tyle, że perspektywa znacznej podwyżki pensji nie robi na mnie żadnego wrażenia. Mój odpowiednik w firmie, Brytyjczyk, żyje sobie spokojnie, w wieku 25 lat mógł pozwolić sobie na dziecko, przed tym jak dziecko się urodziło normalnie wziął mieszkanie na kredyt o normalnym oprocentowaniu, stałych stopach. A dla mnie? Mieszkania o stosunku do zarobków jednym z najwyższych w
niepewność w miejscu pracy, brak perspektyw i ciągła stagnacja, może wakacje raz na rok ale dość tanie, auto oczywiście uzywane bo na nówkę nie stać. Jak wreszcie udało mi się kupić działkę


@RussianBoi2: niepewna praca, brak perspektyw, brak kasy na wakacje, stare auto i kupiłeś działkę? Co może pójść nie tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ogau: No właśnie ceny tak zdrożały, że z twoim milionem się zgodzę. Ogólnie szukałem ładnej działki już parę lat, bo większość to odpady z drogą wewnętrzną, która po 2 latach będzie nadawała się tylko do off-roadu. Planuję i tak postawić jakieś 70m2 więc w 400k się zmieszczę.