Wpis z mikrobloga

@MrMeeseeks: ja spróbowałem bo w #!$%@? osob polecało ale mnie kompletnie odrzuciło. Długie odcinki w których niewiele sie dzieję, dialogi chocby jakies gimbusy miedzy sobą rozmawiały XD.
Ogólnie spodziewałem sie jakichś poważnch intryg, takiej współczesnej "Gry o Tron" A tam każdy mi się wydaję upośledzony xD.
  • Odpowiedz
@MrMeeseeks: Sukcesja? Najlepszym serialem dekady? Matko jedyna… Bój się Boga. Ile serialów obejrzałeś, że taki werdykt stawiasz? Dwa? Może się podobać w końcu każdy ma swoją opinie jak dupę ale bez przesady. Facet obejrzał The Wire, a polecasz mu jakiegoś klocka dla osłody? xD
  • Odpowiedz
@secs: aa i znam Twój ból. Sam miesiąc temu skończyłem oglądać "The Wire" pierwszy raz. Pietwszy sezon musialem troche przemęczyć, przynajmniej pierwszą jego część ale reszta?
Najlepszy serial jaki w życiu oglądałem.
Najlepsze dialogi jakie słyszałem, genialnie napisane postacie czy to Stingera, Mcnultyego czy Marlo.
Wciągająca i trzymająca do ostatniego odcinka fabuła.

Cos w podobnej jakosci to moge polecić od siebie takie banały Sopranos i Breaking Bad ale dla mnke The
  • Odpowiedz
@Czolo123456: Sukcesja to serial produkowany pod współczesnego widza, który niewiele widział i niewiele wie to za dużo nie oczekuje. Dialogi słabe, postacie również. Typowy serial do oglądania w tle jak robisz coś przy kompie.
  • Odpowiedz
@Morguliusz: No odniosłem podobne wrażenie. Jakoby ten serial to same tandetne ale "kontrowersyjne" dialogi i na siłę pokazanie że o patrzcie tacy bogaci a tacy zdeprawowani/dziecinni. Pomysł nawet i fakny na serial ale zrobiony zupełnie bez smaku.
  • Odpowiedz
@secs: @KEjAf:

A Bubbles to jedna z najlepszych postaci tragicznych.

Dla mnie Duckie najbardziej tragiczna postać. Bubbles końcowo wyszedł z nałogu i ogarnął się, a Duckie najpierw wyżebruje kasę od Prez'a i w ostatniej scenie ładuje w żyłę heroine stając się nowym Bub'sem.
  • Odpowiedz
@secs: Ja osobiście mogę ci polecić serial The Shield. Dosyć podobny klimat do The Wire, czyli mamy sobie komisariat w biednej dzielnicy. Główny bohater jest skorumpowanym policjantem ale z własnymi zasadami. Już od pierwszego odcinka zaczyna robić się grubo. Jeżeli chodzi o zakończenie serialu to jedno z najlepszych zakończeń jakie widziałem. Jeżeli podobał ci się the wire to z dużą szansą to też ci się spodoba.

https://www.filmweb.pl/serial/Świat+gliniarzy-2002-114052
  • Odpowiedz