Wpis z mikrobloga

@tbhilt: No szczerze mówiąc to nie znam żadnego człowieka z tych państw atakowanych przez USA i mam zerowy odbiór tamtejszej kultury + nie czuję by te ataki były jakoś mocno wbrew interesom moim i Polski, o ile nie były zgodne + uważam, że nie ma to dużego wpływu na moje życie, więc chyba zupełnie normalne, że Ukraina interesuje mnie znacznie znacznie bardziej xD
@tbhilt: Afganistan był wylęgarnią terroryzmu, w Libii pomagali rewolucjonistom nalotami na obiekty wojskowe, z Iranem wojny nie mieli a to czemu tak wygląda aktualna sytuacja jest wynikiem rewolucji z 1979 i tego w jaki sposób byli Amerykanie potraktowani. Irak to zupełnie inna historia, ale obalanie dyktatora mordującego mniejszości religijnych i stworzenie funkcjonującej demokracji i utworzenie przynajmniej autonomii dla Kurdów to raczej plusy niż minusy.
@Kroomka: masz na myśli więcej, tam ponad milion trupów było, ludzie bez domu, wody, jedzenia i itd. Ale wojenki USA o surowce naturalne są spoko - nie neguje że Rosja dobrze robi - ale USA gra świętego a Rosji daleko do ich wyczynów ( ͡º ͜ʖ͡º)