Wpis z mikrobloga

Dopiero to nadrabiam czyli Wardęga popłakał z tego powodu że Konop na razie nawet nie nagrywa filmu tylko zbiera materiały na jakieś lipne współpracę jego dziewczyny ktorej on sam jest menagerem? Oczywiście zaczyna manipulować i grać na emocjach że 19 latek rozpoczyna "brudny" na jego dziewczynę. Jednocześnie on sam śmiał sie z laski Friza że ma kompleksy i zrobiła sobie cycki czy przedłużyła włosy i oczywiście wjeżdżał na prywatę, ale on jest kur@@wa NIETYKALNY
#wardega #friz
  • 9
  • Odpowiedz
@AShans: W tamtej aferze to się cuda działy, na tych swoich live #!$%@?ł co mu ślina na język przyniesie bo zdał sobie sprawę, że nikt nie weryfikuje jego słów. Jakakolwiek próba obrony ze strony ekipy kończyła się odwróceniem kota ogonem i krótkim: a bo wersow jest głupia bo mi członkowie ekipy powiedzieli i elo.
  • Odpowiedz
@AShans: Popłakał się z tego powodu, że Konopski znalazł dowody na to, że dziewczyna Wardęgi współpracuje z firmą gościa, który żeruje na naiwności ludzi i "dzieciach". ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A, że to on jest jej managerem to odpowiedz sobie na pytanie:
- Kto odpowiada za współprace z #!$%@? firmami?:
A) Manager / Agencja
B) Influencer
C) Odpowiedź A i B.

Ja przejrzałem sprawę i Sylwester
  • Odpowiedz
@AShans: mi najbardziej sie podobalo jak najpierw zadzwonili do konopa i ten powiedzial ze mu o zadne nft nie chodzi a pozniej zadzwonili do wardegi a ten znowu swoje #!$%@? REE REE ALE CO ONI MAJO NA MOJO DZIEWCZYNE NFT JAKIES RZE SRODOWISKO NISZCZY i oczywiscie jego typowe #!$%@? jak on to ma wszedzie kontakty i kazdy mu wszystko wysyla

fajnie jakby w koncu ktos tego hipokryte porzadnie wyjasnil
  • Odpowiedz
@Kroledyp: Edit: Przypomniało mi się aż muszę dopisać: Kiedyś odpalam live a tam siedzi rozsierdzony druid #!$%@? się do uwaga nazbyt kolorowego stroju wersow na przeprosinach a powinien być szary i on nie zalicza tego, zaczął im życie ustawiać twierdząc, że to nie czas na wycieczki i oświadczyny bo za Logo nie przeproszone, tzn było przepraszane wielokrotnie ale obrońca nie zaliczył. W tedy jakoś zauważyłem na czacie pierwsze głosy, że wardęge
  • Odpowiedz
@AShans: Na litość. Błagam bądźmy poważni... przecież Wardęga to typ który oczywiście swoje zasługi w internecie ma ale drugie tyle co najmniej ma za uszami a kreowanie go na jakiegoś zbawcę jest absurdalne. Koleś nagrał film z pijanym Remim 100 lat temu, że ''Sylwester mnie nie kopiuje'' gdzie gość pewnie nawet nie ogarniał co to znaczy i teraz sobie wyciera tym mordę w każdej sytuacji możliwej. Jak Wersow robiła swoje to
  • Odpowiedz
@Cztero4tomowy_: fitloversi, majewscy, team x, stuu, natsu, rezyser życia, friz, ekipa, wersow, budzich, #!$%@?, gural, błoński, dubiel, kamerzysta i kruszwil

ŻADNA Z TYCH OSÓB NIE PROWADZIŁA PRAWDZIWEJ DRAMY Z DRUIDEM :D

Druid ich oczerniał, a oni albo go olewali, albo wrzucali jakieś posty na odjebkę.
Może nie mieli się do czego odwoływać, a może po prostu nie chcieli dawać atencji i kręcić gównoburzy z Druidem.
Z tego co ja widzę to
  • Odpowiedz