Wpis z mikrobloga

Kaczyński potrzebuje tylko jednego ruchu i nagle Polacy zapominają cały syf jaki PiS zrobił na arenie międzynarodowej w ostatnie lata. Masowe protesty, COVID, Nowy Ład itd - to wszystko idzie w niepamięć.

Tak oto Polacy są manipulowani.

#ukraina #covid #pis
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Powaznie przerasta Cie, że można szanować jeden ruch i j---ć tego samego czlowieka za 10 innych?


@latarnikpolityczny co dał ten ruch oprócz siania fermentu w NATO oraz potencjalnie zdradzenia miejsca pobytu Zełenskiego?

Pomijam że mogli zginąć, bo Putin nigdy nic um nie zrobił - dla Rosji ten nieudany rząd PISu jest bardzo wygodny - nie trzeba rozwalać polski rakietami, niech rozwali się sama "polskim ladem", zakazem aborcji i innymi pomysłami Kaczyńskiego.
  • Odpowiedz
@latarnikpolityczny:

Powaznie przerasta Cie, że można szanować jeden ruch i j---ć tego samego czlowieka za 10 innych?


Ale za co ty chcesz go szanować.Ta "delegacja" to była zagrywka pijarowa i jak widać po wpisach debili z gwoździem w mózgu, że skuteczna.
  • Odpowiedz
Powaznie przerasta Cie, że można szanować jeden ruch i j---ć tego samego czlowieka za 10 innych?


@latarnikpolityczny: powaznie szanujesz Kaczora za te idiotyczna wizyte, gdzie plótł glupoty o jakiejs misji pokojowej NATO, ktora nigdy takiej misji nie przeprowadzila?
  • Odpowiedz
Tak oto Polacy są manipulowani.


@ram0l: Głupi są po prostu.

Powaznie przerasta Cie, że można szanować jeden ruch i j---ć tego samego czlowieka za 10 innych?


@latarnikpolityczny: Nie można. Ja go nie szanuję za żaden ruch, bo wiem co to za typ człowieka. Każde jego słowo i każdy gest to gra polityczna. Jedyne czego mu brakuje do bycia Fiutinem, to armia, bo szurem jest takim samym.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jesli oceniasz ludzi, a nie kazdy konkretny ruch to z tym gwozdziem nie bede mogl Ci pomoc. Z reszta jak Ci tak latwiej w zyciu to ok, nie moja sprawa. Good luck.


@latarnikpolityczny: Ach, no tak. To oceńmy teraz jakiś miły czyn Fiutina, Hitlera albo Mao. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz