Wpis z mikrobloga

  • 290
#kurdejszatan #sztuka #ukraina #wojna Czy jakiś szanowny Wykopek powie mi może dlaczego wielmożna pani obrończyni uchodźców nagle milczy, gdy teraz mogła by zdobyć fejm? Uchodźcy nie są wystarczająco sniadzi? Czy może wszyscy są na przedstawieniu u kolejnego opluwacza polskości sztura "wujaszek Wania"?
bronxxx - #kurdejszatan #sztuka #ukraina #wojna Czy jakiś szanowny Wykopek powie mi m...

źródło: comment_1647406596fN4EnDseq3ozXp68uvfptG.jpg

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bronxxx: Zdziwiłbyś się, ale ja się z tym nie obnoszę! Pomaga się bezinteresownie, a nie pod publikę.

Więc dlaczego od niej oczekujesz obnoszenia? xD
Aaa bo jak zrobi wpis to powiesz ze to pod publikę i to nie pomoc a jak nie zrobi to będziesz robił wysrywy że nie pomaga. Mogłeś się bardziej postarać
  • Odpowiedz
@bronxxx: w sumie nawet nie wiem dlaczego to komentuję, ale tak sobie pomyślałem... jakie ty musisz mieć w c--j smutne życie, żeby takie shitposty pisać.

  • Odpowiedz
@bronxxx: też ostatnio o tym myślałem że mogła by teraz wyjść z twarzą. No ale to trzeba nie być dzbanem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bronxxx piszesz się że się z tym nie obnosisz i nie robi się tego pod publikę, a p------------z się do kogoś innego, że NIC NIE SŁYCHAĆ o tym co druga osoba w tej sprawie robi xD no takiego fikołka hipokryzji to daaaawno nie widziałem
  • Odpowiedz
Zycie w bance informacyjnej - tak to sie konczy.
Pelny obraz oswiecie daje tylko pluralizm i sluchanie glosu ze wszystkich stron bo nikt nie ma monopolu na rację i prawdę.

Słodka jest, ale zeby uwazac ją za autorytet w kwestii swiatopoglądowej to trzeba być Juleczką ( ͡º ͜ʖ͡º).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bombastick Zdziwiłbyś się, ale ja się z tym nie obnoszę! Pomaga się bezinteresownie, a nie pod publikę.

@bronxxx: idąc za twoją logika to ona też się nie obnosi, tylko pomaga bezinteresownie i nie pod publikę, więc jak chciałbyś to zweryfikowac?
  • Odpowiedz
Czy jakiś szanowny Wykopek powie mi może dlaczego wielmożna pani obrończyni uchodźców nagle milczy, gdy teraz mogła by zdobyć fejm?


@bronxxx: Piszesz nieprawde. Wypowiadała się i nawet była na granicy. Jestes prorosyjskim trolem bo niby w jakim celu podgrzewasz wewnetrzne konflikty zamieszczajac nieprawdziwa informację?
  • Odpowiedz