Wpis z mikrobloga

  • 290
#kurdejszatan #sztuka #ukraina #wojna Czy jakiś szanowny Wykopek powie mi może dlaczego wielmożna pani obrończyni uchodźców nagle milczy, gdy teraz mogła by zdobyć fejm? Uchodźcy nie są wystarczająco sniadzi? Czy może wszyscy są na przedstawieniu u kolejnego opluwacza polskości sztura "wujaszek Wania"?
bronxxx - #kurdejszatan #sztuka #ukraina #wojna Czy jakiś szanowny Wykopek powie mi m...

źródło: comment_1647406596fN4EnDseq3ozXp68uvfptG.jpg

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bronxxx: ogólnie to Basia dostała teraz fuchę w najbardziej tolerancyjnej tv w Polsce czyli ttv. I teraz bezkarnie kręci bekę z downów w programie projekt cupid czy stupid.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@acan123 A czyli jest wśród swoich xD Oni przynajmniej są sobą i nikogo nie udają w przeciwieństwie do tych wszystkich zjebów grających na współczucie i robiących na tym siano. Gdybym był presesem tej podrzędnej tv, to i bym jej dał angaż za odbicie dupy na biurku tak na raz. Konstruktywnie hejtuje, bo ona nic sobą nie prezentuje i już to udowodniła. Ot znana z tego że jest znana.
  • Odpowiedz
@bronxxx: ja tam mam w nią wywalone. Mogą ja zatrudniać w trans tv jak chcą i im pasuje osoba od #!$%@? wania na lewo i prawo ich sprawa.

Jedno Baśce trzeba oddać i za to należy się jej wieczny szacunek. Otóż Basia całej Polsce zafundowała najlepszego mema na świecie. Którego można użyć w praktycznie każdej sytuacji i za to jej chwała :)
  • Odpowiedz
@bronxxx:

Jakoś trzeba nadrobić zszargany PR.


Kwintesencja tego wysrywu xD Nie zrobiłaby nic, to zostałaby skrytykowana, zrobiła cokolwiek, to wyjeżdżasz z "kwestie
  • Odpowiedz