Wpis z mikrobloga

#ukraina #wojna

Ja pier... XD

⁉ Ramzan Kadyrow poradził Elonowi Muskowi, aby nie konkurował z Putinem:

„Elon Musk, nie radziłbym ci konkurować z Putinem. Zbyt różne kategorie wagowe. I nie chodzi nawet o sztuki walki czy np. judo. Jak ty to sobie wyobrażasz? Jesteś w czerwonym rogu ringu - biznesmen i twitterowy bloger. Putin na niebiesko to światowy polityk, strateg, burza Zachodu i USA. Władimir Władimirowicz będzie wyglądał niesportowo, gdy pokona słabszego przeciwnika.

Dlatego trzeba się napompować, aby z delikatnej Ilony zmienić się w brutalną Ilonę.
Pobierz smooker - #ukraina #wojna 

Ja pier... XD

⁉ Ramzan Kadyrow poradził Elonowi Musk...
źródło: comment_1647346986pOPxmgAWjQLbvlvygMQVXc.jpg
  • 29
„Elon Musk, nie radziłbym ci konkurować z Putinem. Zbyt różne kategorie wagowe. I nie chodzi nawet o sztuki walki czy np. judo. Jak ty to sobie wyobrażasz? Jesteś w czerwonym rogu ringu - biznesmen i twitterowy bloger. Putin na niebiesko to światowy polityk, strateg, burza Zachodu i USA. Władimir Władimirowicz będzie wyglądał niesportowo, gdy pokona słabszego przeciwnika.


@smooker: XD
@smooker: wiem, ze to raczej niemożliwe, ale ciekawi mnie co by się stało z Czeczenią gdyby odsunęli Putina i jego ludzi od władzy i rzeczywiście jakiś normalny rząd się trafił (to już w ogóle niemożliwe). Czy wtedy Kadyrow by się zbuntował? 3 Wojna Czeczeńska? Olali by Rosjanie ten #!$%@?łek? Zaczęłyby się zamachy w Rosji? Kadyrow by spieprzył do jakiejś Korei Pólnocnej? Przecież normalny rząd nie mógłby sobie pozwolić na takiego raka
@RafDan No trochę inaczej. Putin go ustanowił panem na włościach i dał Czeczenię jako plac zabaw dla Kadyrowa. Na zasadzie - rub tam ci chcesz, byle był spokój. Kadyrowa nienawidzą nawet rosyjskie służby bo ma żelazny glejt od Putina i może ich rozstawiać po kątach. Myśl o nim jak o Roose Boltonie z Gry o Tron.
@RafDan: oj mylisz się. On zawsze trzymał sobie młodego Kadyrowa obok siebie. Jak #!$%@? starego Kadyrowa to już po dwóch dniach młody gościł na Kremlu. Putin opanował mu kraj i mu go oddał. Rządzi sobie praktycznie jak chce, morduje i kradnie ile chce. Żyć nie umierać. Taki bardziej jebniety Baćka