Wpis z mikrobloga

  • 285
Ładnie naje#ało pisowców po ogłoszeniu, że kaczken i pinokio jadą się brandzlować do Zełenskiego do Kijowa. "I CO GDZIE CI WSZYSCY CO PISALI ŻE KACZYŃSKI ŚPI?!" XDD. Każdy średnio rozgarnięty połączy wątki, że po takiej wizycie słupki wzrosną, a reżimówka będzie mogła miesiącami rozpływać się nad bohaterskim poświęceniem herosów ojczyźnianych i ich oddaniem dla "pylzki".
#wojna #bekazpisu #ukraina #polityka
Krasparov - Ładnie naje#ało pisowców po ogłoszeniu, że kaczken i pinokio jadą się bra...

źródło: comment_1647346537rz9xNUvTbGHUdgRBW5gGLA.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mentari: Zostaw jego w spokoju szkoda nerwów na partyjniaka, mówi o fikolkach a sam dziś twierdził przy rozmowie ze mną. Ze decyzja PiS o zakazie wstępu do lasów była słuszna bo cytując „ludzie setkami chodzili by ręka przy ręce” No niestety teraz mamy wysyp trolo-debili którzy jedyne co potrafią z siebie wydobyć to a za peło…….0
  • Odpowiedz
mówi o fikolkach a sam dziś twierdził przy rozmowie ze mną. Ze decyzja PiS o zakazie wstępu do lasów była słuszna bo cytując „ludzie setkami chodzili by ręka przy ręce”


@muak47: xDDD
  • Odpowiedz
@mentari: No fakt, wybieranie sobie wojny i wizyt żeby Ci pasowało do tezy, i spieranie się która jest bardziej bezpieczna to faktycznie super argumentacja. Wojna to wojna. Dalej pomijasz fakt że nie jadą sami, ale wraz z premierami innych krajów i wszyscy praktycznie Europejscy przywódcy na czele z dowódcą NATO popierają ten ruch.

I zanim będziesz sobie robił dobrze z @muak47 to polecam Ci przeczytanie tego wątku o którym
  • Odpowiedz
To czemu Tusk nie pojechał, ze świtą PO żeby słupki skoczyły?


@RafDan:

1. Bo wyjazd w takiej formie, czyli przy rozgłoszeniu wszem i wobec, że o to mężowie stanu jadą w środek wojny jest wręcz niesmaczny i traci kampanią polityczną na trupach

2. Katakana pojechał z batalionem ochroniarzy i pod okiem jednostek specjalnych. Tusk mógłby se co najwyżej psa wziąć i gaz pieprzowy
  • Odpowiedz
@RafDan: Akurat kolego to są twoje słowa ze ludzie setkami chodzili by w lesie ramie przy ramieniu, niestety w magiczny sposób wątku już nie ma. Ja rozumiem wstydzie się własnych słów ale aby kasować całość ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A jedynynego złotko moje co ty tam wyjaśniłeś to było twoje a za peło…….
  • Odpowiedz
@szejk_wojak: Obecnie są dwa przekazy w mediach, jeden taki że to jest delegacja EU, a drugi ze niby sami sobie to zorganizowali. Według mnie, nie ma to znaczenia - ważny jest wydźwięk że EU pojawia się w Kijowie. A że śmietankę zgarną Ci którzy pojechali - to część gry. Nikt nie broni innym politykom takiej wycieczki - ale ona jest w mojej ocenie bardzo niebezpieczna. Ryzyko śmierci jest bardzo duże.
  • Odpowiedz
Wojna to wojna.


@RafDan: xD

ty jesteś jakiś ograniczony czy co? Porównujesz te wizytę z 2019 przy okazji szczytu UE-Ukrainy do aktualnej sytuacji i największego od drugiej wojny konfliktu zbrojnego w Europie? EOT, nie mam zamiaru tracić więcej czasu na takie jałowe gadki z jakimś fanatykiem
  • Odpowiedz
@IlIlIlIlIllll: Wizyta na froncie w Donbasie.

@mentari To Ty porównujesz wojny między sobą, i wybierasz które są "bezpieczniejsze" i można je wizytować, a które są mniej bezpieczne i nie można ich wizytować "bo to populizm". Tylko że to właśnie wizytowanie tych drugich, pokazuje prawdziwą odwagę i cel. Rozumiem że się wkopałeś, bo nie wiedziałeś że Tusk odbył taką wizytę, i Ci się wszystko posypało jak domek z kart, no
R.....n - @IlIlIlIlIllll: Wizyta na froncie w Donbasie.

@mentari To Ty porównujesz...

źródło: comment_1647366402P1WcGbqExDjXFeP21Bmmhs.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@RafDan: Slepy jestes czy glupi? Porownujesz wojne w Donbasie od ktorej na UA zylo sie lepiej bo mimo wszystko przewrot i ludzie mieli dosc do wojny teraz gdzie caly kraj jest rozjechany... Tusk to twoj najwiekszy wrog xD Pisowski trollu pewnie jeszcze 4 tygdnie temu krzyczales zeby z uni wychodzic xD Ze pieniazki z Uni ble i jaka to niedobra xD

PIS TO PARTIA MIERNOT POPIERANA PRZEZ MIERNOTY.
  • Odpowiedz
@wrobelzawodowiec: Najbardziej mnie bawią takie wykopki fanatyki jak Ty. Krzyczą, wyzywają, ale to ten do którego piszą jest zły. Jesteś dokładnie taki, jakim myślisz że są inni. Zero argumentów, zero sensu, zero cytowania do czego się odnosisz.

Ty nawet nie rozumiesz podstaw że wojna w Donbasie cały czas trwała, ba Ty twierdzisz że za czasów tej wojny żyło się lepiej.

Serio, nie wiem na kogo głosujesz, ale raczej nikt by
  • Odpowiedz
To czemu Tusk nie pojechał, ze świtą PO żeby słupki skoczyły? Przecież to oni mają mniej od PISu. No wiesz, tak ważny Europejski polityk w takim miejscu to by było coś :)


@RafDan: mało kto jest w stanie zrobić tak idiotyczny ruch XD
  • Odpowiedz
@su1ik: Ale wiesz że wyżej masz zdjęcia jak był na froncie w Donbasie?

Rozumiem że wizyta prezydentów w Gruzji, oraz teraz ministrów i wcześniej Tuska w Donbasie to idiotyzm? Jakiś argument?
  • Odpowiedz
@RafDan: oczywiście, że idiotyzm, nic poza propaganda z tego nie wyniknie, a na szali jest utrata ważniejszych głów państwa. Jakieś argumenty, że jest to słuszne działanie? Przykład Gruzji i Donbasu już mówi sam za siebie, ale dam ci jeszcze szansę na fikołka
  • Odpowiedz
@su1ik: Jeżeli Ty oczekujesz fizycznych korzyści to oczywiste że ich nie dostaniesz. Tylko w takim wypadku, idąc Twoją logiką, po co Tusk jest dzisiaj w Budapeszcie? Po co przylatywał do nas ostatnio szef NATO? Piszą że 24 przylatuje Biden do Europy, a 25 ma być w Polsce? Po co to wszystko?

Ja zgadzam się z przywódcami Europejskimi, z szefem NATO, oraz z większością dziennikarzy i specjalistami że taki ruch jest
  • Odpowiedz